Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : C-405A

Sinu rätsep valgustite maailmas

Valgustid ja mööbel. Eesti disain. Valgustus- ja sisustusalane konsultatsioon.

4Room Interior tooted sünnivad alates ideest kuni valmistooteni meie tehases Eestis. Meil on lai valik lahendusi, mis võimaldavad kiiresti ja kvaliteetselt täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid!

Meie ajalugu ja kogemus ulatub tagasi aastasse 1959, alates 2003 tegutseme kaubamärgi 4ROOM all, mis kajastab kõige paremini meie tegevust ja nägu. FOR room or 4 different room-s :)

Inspiratsiooni saame elust ja loodusest, meeskonnatööna tehase ja disainerite abil viimistletakse toode. Me ei lõpeta enne, kui toode on „Lõpuni disainitud”, see on eesmärk mida järgime.

Meie sooviks on olla ja jääda oma nägu ning läbi eripära pakkuda (meie) klientidele säravaid ja ajatuid valgusteid. 

Loome tooted kestma - nii nagu neid valmistasid meie vanavanemad. Seepärast kasutame hoolikalt valitud naturaalseid materjale säästlikult, kuid kvaliteedi pealt kokku hoidmata. Kõik materjalid ja komponendid on sertifitseeritud ja valmistatud EU-s!

Toodame üksnes tooteid, mis rõõmustavad meie endi südant ja silma. Soovime siiralt, et kirg, mida toodetesse paneme, jõuaks toodete kaudu kliendini!

4Room Interior on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku täpselt Teie vajadustele vastav valgusti. Valida on võimalik valgusallikate arvu, metallosade viimistlust, kuplite kuju, suurust ja kangast ning hajutite materjali.

4Room Interior tutvustab kodumaise valgustite disaini ja tootmisettevõtte 4Room  uue valgustipere CROISSANT limiteeritud seeriat ARTY ning  Croissant valgustipere uut liiget: Croissant põrandavalgustit.
Messil saab näha Taani tippdisaineri Tom Rossau (www.tomrossau.com) hubaseid ja erilisi põrandavalgusteid.

197 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest