Stend : C-310

Bestor Grupp AS on 29-aastase ajalooga kodumaisel kapitalil põhinev ehitus- ja sisustusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, olles mitmete rahvusvaheliste kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis. Koostöös Euroopas hinnatud mööblitootjaga Allibert on Bestor Grupp sel aastal Sisustusmessil esindamas vanntoasisustust ja -mööblit, mida on võimalik soetada Northnavia.ee veebipoest tavapärasest soodsama tutvumishinnaga messi ajal ja sellele järgneval nädalal.

Allibert vannitoasisustus

Allibert - keskkonnasõbralik ja stiilne

Allibert on rahvusvaheliselt hinnatud mööblitootja ning koostöös Bestor Grupp'iga on nüüd Eestisse jõudnud nende vannitoamööbel, valamud, segistid, vannid ja dušilahendused. Sisustusmessil on väljas lai valik erinevaid vannitoa kollektsioone, mida on võimalik vaadata, katsuda ning soetada sel korral erihinnaga. 

Alliberti vannitoamööbel on peamiselt 2-5 aastase garantiiga, millest suurem osa on 5 aastase garantiiga. Kõik Alliberti Prantsusmaal toodetud mööblil on PEFC sertifikaat ning mujal toodetav mööbel FSC sertifikaadiga. Tootevalikus leidub nii täispuidust, MDF plaadist kui ka MFC plaadist valmistatud tooteid. Lisaks keskkonnasõbralikusele on suurel enamusel Alliberti vannitoakappidel Hettich soft-close sahtlid ja uksed; kvaliteetsed metallist sahtlite raamid ja sisu ning käepidemed. Ning kõige lõpuks - mööbel on eelnevalt kokku pandud! Ei pea muretsema kapi monteereimise pärast, endal tuleb lisada ainult käepidemed.

Alliberti tootevalikus olevad vannid on peamiselt akrüülist, kuid leidub ka nii mõnigi nende endi poolt välja töötatud Toplax materjalist vanni. Toplax on keskkonnasõbralik materjal, milles ei ole klaaskiudu ning on täielikult taaskasutatud plastmaterjal. Lisaks leidub nende toodete seas naturaalset viimistluskihti Puretex®, mis on kaasaegne naturaalsel hõbedal põhinev antibakteriaalne viimistluskiht. Alliberti akrüülvannide garantii on üldjuhul 2-5 aastat ning nende Toplax ja Puretex vannidel on 10-12 aastane garantii.

Alliberti valamute seast leiab valikut igale maitsele. Alates valamukapi valamutest kuni tasapinnapealsete valamuteni. Lisaks klassikalistele valamumaterjalidele leiab Alliberti toodete hulgast ka phe ebatavalise materjali - polümeerbetoon. Polümeerbetoon või „tehiskivi“ betoonisegu, kus tavapärase tsemendivahendi asemel on polümeer. Polübetoon on kõrge termilise stabiilsuse ja vastupidavusega materjal ning üks populaarsemaid alternatiive looduslikele kividele nagu marmor ja graniit. Poümeerbetoonist valmistatud valamud ei vaja pidevat puhastamist ning püsivad välimuselt esteetilised. Alliberti valamutele kehtib vastavalt 2, 5 või 10 aastane garantii.

Lisaks mööblile, vannidele ja valamutele on Alliberti tootevalikus ka hulgaliselt valamu segisteid, lisatarvikuid ning aksessuaare. 


Alliberti litsentsid ja sertifikaadid
Allibert PEFC -
 PEFC CH15/1077.00 | PEFC/10-31-3046
Allibert FSC - SGSCH-COC-110018-D | FSC-C126761 

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu