Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : B1-20

B'MOR Studio │ Aksessuaarid

2017. aastal naasis Anna Chirkova Eestisse pärast tööd ehitusinsenerina Ühendkuningriigis ja Venemaal. Üks esimesi asju, mis Annat üllatas, oli hammustav Läänemere tuul, mis alates oktoobrist Eesti pealinnas Tallinnas meeled üle võtab. Kohalikes inimestes soodustab see ellujäämisinstinkti - kas viibid siseruumides või riietud vastavalt. Kuna Anna ei suutnud leida sobivat mütsi, otsustas ta disainida endale ja oma rasedale õele mahuka kapuutsi, mis kataks tema ja tema pea.

Sellest kapuutsist sai kapuuts, mis on kahepoolne, sügavate taskutega ja mida saab mitmel viisil ümber kerida või siduda. Toode peegeldab peakatete mitmekesistumist, mida tänapäeval võib näha Tallinna ja selle lähiümbruse trendikamates linnaosades. Chaperon on omamoodi ülisuur ja lõputult mitmekülgne kapuuts, mis kaotab vajaduse mütside, sallide või kinnaste järele ning on sõber ja kaitsja igaveses võitluses tuule ja vihma vastu. Meie šaperonite valikut ja meie Woolenky tellimussaapaid näete meie poe leheküljel.

Juba ühe Instagrami postituse järel said Anna ja tema perefirma B'MOR Studio esimesed tellimused. Kahe aasta jooksul on valmistatud ja õnnelikele klientidele tarnitud umbes 200 šaperonit. B'Mor Studio filosoofia on aidata klientidel jääda soojaks ja stiilseks, olenemata ilmastikuoludest. Kõik, mida nad teevad, tugineb nutikale, ajatule ja keskkonnateadlikule disainiprintsiibile.

Nüüd soovib B'MOR Studio, et ka ülejäänud maailm saaks kasu tema iseloomulikust soojusest ja kaitsest ning kogu tootevalikust, mis on Eestis katsetatud ja testitud Euroopa kõige agressiivsemates ilmastikuoludes.

Külastusi
2 979

Estonia pst 9, 11314 Tallinn

198 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024

Kontaktid

Estonia pst 9, 11314 Tallinn

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu