Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : B1-37

Ma olen alati uskunud seda, et inimene peaks tegema seda, mida ta armastab – vaid nii saab täielikult pühenduda ja endast maksimumi anda, olles ise samal ajal rahul ja tasakaalus. Suure osa oma elust olin ma ametnik riigiasutustes, tehes seda suure pühendumise ja kirega.

Samas olen ma juba lapsest saati armastanud ka midagi kätega luua. Teist last ootama jäädes hakkasin ma käsitööga tegelema üha rohkem ning sellest sai minu hobi. Aeg läks ja selle aja jooksul sai katsetatud erinevaid käsitööliike alates tikkimisest, kudumisest, heegeldamisest kuni paberist punumiseni välja. Katsetuste käigus jõudsin ma unenäopüüdjate valmistamiseni ning neid teen ma juba mitu aastat tänaseni. 

Käsitööst sai minu suur kirg ning tekkis mõte, et ma tahaksin sellele täielikult pühenduda. Kirg käsitööga tegelemise vastu kasvas ning ühel hetkel ma otsustasin, et minu tööelu peaks olema seotud hoopis loometegevusega. Nii võtsin ma lõpuks julguse rindu ning lõin Derby´s design OÜ.

2021 aasta algul lisandus sellele ka betoonist sisustuselementide valmistamine. Pea aasta aega katsetasin ma erinevaid lahendusi, materjale ja vastupidavust ning töötasin välja optimaalsed lahendused, et pakkuda vastupidavaid ja unikaalseid sisustuselemente parimatest materjalidest ning alles siis olin ma valmis neid ka teile pakkuma.

“Minu soov on pakkuda inimestele positiivseid emotsioone ning aidata luua koju meeldivat õhkkonda ilusate ja omanäoliste sisustuselementide abil.”

Ning nüüd on nad siin lehel teie jaoks. Nii unenäopüüdjad kui ka betoonist sisustuselemendid, et pakkuda midagi erilist ja isikupärast teie kodu jaoks tehes seda äärmise naudingu ja rõõmuga. 

142 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu