Asume boksis B1-53

Ellen Richard on kodumaine rõivabränd mille eesmärgiks on pakkuda mugavast minimalismist ja multifunktsionaalsusest lähtuvaid riideid. Püüdes mõjutada inimesi vähem ja teadlikumalt tarbima, paneme rõhku ajatule ja hooajavälisele disainile, mis kestab kauem ja omab tähtsamat kohta sinu garderoobis. Läbi mitmeti kantavuse ja abstraktsete lahenduste oleme Ellen Richardiga loonud stiili, mis seob vana ja klassikalise uue ja modernsega.

Inimesed brändi taga
Kristi Pärn on disainer ja Ellen Richard brändi looja, kes on lõpetanud  Eesti Kunstiakadeemias moe stilistika eriala ja Tallinna Tehnikaülikoolis majandus eriala. Tema eesmärgiks on elada jätkusuutlikult, tarbida vähem ja taaselustada traditsioonilist stiili läbi uute detailide. Ellen Richardi on Kristi loonud, et oma mõtteid ellu viia ja ka teistega jagada.

Andreas Kübar on tudeng kes õpib Eesti Kunstiakadeemias ja on õppinud Koldingu Disaini Ülikoolis Taanis moedisaini erialal. Oma abstraktse käekirja ja eksperimentaalsema vormikäsitlusega läheneb Andreas Ellen Richardi loomingule kontseptuaalsema külje pealt.

Külastusi
3 546

78 päeva jäänud
Avamine: 21. aprill

Interjöör 2023ei ole hetkel aktiivne ja stendide sisu on peidetud.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu