Sugupuu lehtede tegemine ja kujundamine sai alguse isiklikust huvist teha 8 põlve sugupuu, kus on 128 inimest kokku kuid vastavat põhja kuhu seda teha Eestis ei leidunud, jah internetis leiab mitmeid keskkondi kus seda teha aga paberkandjal mitte. Seega sai ise välja kujundatud vastavad sugupuu põhjad A2 formaadis (42x59,5cm). Sinul armas huviline lasub ainult kirjutada esivanemate nimed ja vajadusel ka sünnikuupäevad. Kogume oma teadmisi mida jutustada oma järgmistele põlvedele. Kõik me tahame süsteemis olla omakohal ja nähtaval.


Hetkel on meil valikus 8 põlve sugupuu põhjad eesti, inglise ja soome keeles, kahe erineva värvivalikuga. Väljatöötamisel on ka 10 põlve sugupuu põhjad.

Täiesti uue tootena on väljas ka poe ostukorvinimekirjade põhjad, neid võib vaadata järgmistelt linkidelt ostunimekiri 1 ja ostunimekiri 2 , ilusa antiikse kujundusega ja sõnumiga.

Sugupuu leht on tehtud paksust ja tugevast paberist mida saab ilusti rulli keerata ja torbikusse panna, just sellepärast, et hinnalised teadmised säiliks põlvest põlve ja oleks ilus kinkida. Kes soovib alustada sugupuu uurimisega aga veel ei tea kuskohast täpselt seda tegema peab siis oleme oma kodulehe blogis andnud mõned näpunäited. Eriti mugav kasutada suguvõsa kokkutulekutel ja inimestel kellel on juba kõik info olemas aga kuskil paberi peal, nüüd on võimalus need ilusti sugupuu põhjadele üles märkida ja miks ka mitte ära raamida ja seinapeale panna.

Koduleht www.fasttree.ee

78 päeva jäänud
Avamine: 21. aprill

Interjöör 2023ei ole hetkel aktiivne ja stendide sisu on peidetud.

 

Meie boksi külastajate vahel loositakse välja vabalt valitud 8 põlve sugupuu komplekt (põhi+torbik) ning koos sellega tuleb kaasa üks vabalt valitud poe ostunimekirjade plokk. Loosimises osalemiseks jäta meile oma kontaktandmed

 
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu