Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : C-213

Herol Audio OÜ

Herol Audio esitleb revolutsioonilist stereokappi, mis ühendab stiili ja funktsionaalsuse ühes tükis. Meie tooted toovad muutuse audiomaailma, mida ammu on otsitud. Toome turule uue mõõtme telekakappide turul, integreerides HI-FI kõlarid ja audio tehnika suurepäraselt disainitud mööblisse.

Kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga komponente ja pärast kuudepikkust testimist erinevate versioonidega, saavutasime lõpuks soovitud tulemuse.

Oleme valmis saanud kõrgekvaliteediga ja imelise helipildiga kõlarid, mille ümber disainisime stiilse telekakapi. Kogu vajalik võimendus ja tehnika on samuti juba sisse integreeritud ning lisa tehnikat ei vaja. Nii öelda Plug & Paly! Pane juhe seina, ühenda teler ja naudi filme ning saateid suurepärase heliga. Kui oled muusika huviline siis saad kergelt läbi Bluetooth'i või Wifi oma telefoni ühendada ja oma lemmik lugusid kuulata maagiliselt hea helikvaliteediga. 

Herol Audio - stereokapp, mis ühendab vormi ja funktsiooni ühes vapustavas elemendis. Kogege uut dimensiooni Herol Audio'ga.

198 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest