Menüü
Teavitused
Märguanded puuduvad
Stend : C-314

Kaizen Projects on usaldusväärne kaubandusliku mööbli eeltellimise tootja. Meie spetsialiseerumine on täielik interjööri paigaldamine. Valmistame mööblit vastavalt esitatud projektile, korraldame ja leiame lahendusi mööbli tootmiseks eksklusiivse disaini ja reklaamiga. Me tarnime ja paigaldame tooted.

Projekteerime ja valmistame standardset ja mittestandardset kommertsmööblit, vitriine, visuaalse reklaamiga kommertsseadmeid. Meie klientideks on supermarketite ketid, kauplused, apteegid, haridusasutused, kohvikud, restoranid ja hotellid.

UAB Kaizen Projectsil on rohkem kui 10-aastane kogemus mööblitootmises. Me teostame projekte mitte ainult Leedus, vaid ka Balti riikides ja kogu Euroopas. Töötame erinevate materjalidega, seega saame pakkuda oma klientidele laia valikut mööblit, sealhulgas polsterdatud mööblit, lamineeritud, spoonitud või massiivset mööblit vastavalt individuaalsele tellimusele, tooteid klaasist, nahast, metallist.

Me suudame toota nii suuri kui ka väikseid koguseid mööblit eritellimusel õigeaegselt ja konkurentsivõimeliste hindadega. Mööbli tootmiseks kasutatakse erinevaid materjale, nagu LMDP, MDF, HPL, vineer, erinevad plast- ja puidutüübid, metall.

Translated with DeepL

Külastusi
3 304

S. Žukausko st. 15-4, LT49309, Kaunas, Lithuania

50 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024

Kontaktid

S. Žukausko st. 15-4, LT49309, Kaunas, Lithuania

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu