Tere tulemast koju, kus on igale asjale oma koht!

Liuglev Uks on Eestis suurim garderoobide ja liuguste jaemüüja, meie poolt on valminud üle 100 000 garderoobilahenduse. Oleme spetsialiseerunud garderoobidele ja soovime muuta oma garderoobilahendustega kliendi kodu ilusaks ning mugavaks!

Meie valikus on palju erinevaid uksesüsteeme, mida kasutada ava katmiseks - liuguksed, hõlmikuksed, hingedel uksed, peidetud siinidega kapisüsteem (Coplanar), rippuksed, vaheuksed, vaheseinad. Pakume lahendusi esiku, elutoa, lastetoa ja magamistoa sisustamiseks kappide, garderoobtubade ja muude mööbliesemetega, mis on valmistatud kliendile sobivate mõõtude järgi.

Liuglev Uks märksõnadeks on kiire tarneaeg, parim kvaliteet ja asjalik teenindus. Meil on valikus pikaajalised kõrge kvaliteediga materjalid ning põhjalik ja pidev tootearendus tootmises. Valmistame garderoobid ja liuguksed kliendi soovidele vastavalt. Liuguste tarneaeg 3 nädalat ja garderoobide tarneaeg 6 nädalat.

Teie idee ja meie teostus.
Kõigest lähemalt meie kodulehel ja salongis.
Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse! 

Külastusi
5 293

LIUGLEV UKS KAUPLUSED

TALLINNAS

Pärnu mnt. 110, Tallinn
Tel: +372 6465101

info@liuglevuks.ee
E-R 10:00 – 18:00 | L 10:00 – 15:00

Rästa 18, Tallinn
Tel/fax: +372 6726610

salong@liuglevuks.ee
E-R 10:00 – 18:00 | L 10:00 – 15:00

TARTUS

Fortuuna 1, Tartu
Tel/fax: +372 7334066

tartu@liuglevuks.ee
E-R 10:00 – 18:00 | L 10:00 – 15:00

Garderoobi tellides valmista ennast ette

Enne garderoobisüsteemi tellimist soovitame lugeda mõtteid ja ideid, kuidas ennetada valesti planeerimist ning millega tuleks arvestada. Aitame teil leida parimad võimalused ideede realiseerimiseks. Soovitame lugeda järgmisi teemaartikleid, et ennast parimal võimalikul moel protsessiks ette valmistada (kliki teemapunktil ning artikkel avaneb juba Liuglev Uks kodulehe blogis) :

Eritellimusmööbliga saate võimaluse luua stiilse ja hubase interjööri oma maitse ja disaini järgi või lahenduse mida olete otsinud, aga valmismööbel ei paku või pole soovitud tooni ja mõõtu.

Tänu suurele materjalivalikule saame luua väga isikupäraseid lahendusi. Valmistame eritellimusel kummuteid, raamaturiiuleid, tv-aluseid, madalaid kappe, seinariiuleid, kirjutuslaudu, öökappe, diivanilaudu, seinakappe, majapidamisruumi mööblit ja teisi mööbliesemeid nii melamiinist kui spoonist ja MDF-ist.

Kõrvalolevast videost on näha, et tänu kvaliteetsele eeltööle on ka hilisem garderoobi paigaldus suhteliselt lihtne ning vähese ajakuluga teostatav. 

Liuglev Uks OÜ on Eestis suurim garderoobide ja liuguste jaemüüja. Ettevõte alustas tegevust 2010. aastal ja omab tänaseks kolme müügisalongi, millest kaks Tallinnas ja üks Tartus. Viimase viie aasta jooksul on Liuglev Uks olnud neli korda Äripäeva Gasellettevõte. Lisaks oleme aastaid saanud tiitli Eesti Edukas Ettevõte ja pälvinud Kõrgeima Krediidireitingu

Oleme spetsialiseerunud Eesti suurima garderoobide ja liuguste tootja, kaubamärgi L-UKS toodete müügile. Tooteid on Eesti turul müüdud alates 2004. aastast ja need on pälvinud klientide heakskiidu kvaliteedi ning usaldusväärsuse poolest nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis.

 

Jäta meile oma kontaktandmed

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest