Menüü
Teavitused
Märguanded puuduvad
Stend : B1-24

OÜ Muinasmööbli asutasid Merike ja Urmas Erkmaa 2009. aastal Lõuna-Eesti linnas Tartus. Omapärase mööbli tootmise idee küpses perefirma asutajaliikme Merike Erkmaa peas üle kümne aasta. Kuidas lisada praktlilisele mööbliesemele emotsionaalne lisaväärtus? Selge oli, et mööbel pidi olema puidust, kui soojast ja ehedast materjalist, võimalikult väikese masintöötlusega (soovitavalt käsitöö)-olema aja kujundatud või, veel parem, aja ning inimese kujundatud.

MeistHingega eseme filosoofiast kantuna sünnibki mööbel, mis on valmistatud käsitööna taaskasutatud puidust (vanadest palkehitistest pärit palkidest). Viimistlus toimub ökoloogiliste viimistlusvahenditega (nt linaõlil, mesilasvahal baseeruvad). Mööbli välimus on veidi tahumatu, vana, rustikaalne, toob interjööri rohkelt puidu elementi. Seetõttu on Muinasmööbli toodang eriti sobiv maaelamisse, suvekodusse (palkmajja).

„Meie eesmärgiks on valmistada hingega esemeid inimestele, kes hoolivad endast ja loodusest ning soovivad sisustuse kaudu oma isikupära väljendada.

Külastusi
3 864

Aruküla tee 7 (Salvesti territoorium), Tartu linn

50 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024

Kontaktid

Aruküla tee 7 (Salvesti territoorium), Tartu linn

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu