Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : C-405A

Meie mööbel on keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik. Usume, et kui me hoolitseme looduse eest, siis hoolitseb loodus ka meie eest.

Radis esitleb messil Interjöör 2023 uut riiulilahendust CRANE https://radis.ee/riiul-crane/  

CRANE on nagu peenike aga tugev multifunktsionaalne masin, mis teeb ära kõik temale püstitatud ülesanded. Metallist raam on tugev, ent ei näe kohmakas välja. CRANE’i tammespooniga riiulid on kohaldatavad, mis tähendab, et saad neid kasutada erinevatel viisidel – just nii nagu sul parasjagu vaja on.

Kohaldatavate pindade hulka kuulub ka tööpind arvutile või paraja suurusega kapikesed. CRANE riiuli õhuline struktuur ja ümarad nurgad teevad sellest hea valiku omale hubase kodukontori nurgakese loomiseks või elutuppa raamatute mahutamiseks.
Samuti tutvustame juba ehitusmessil palju tähelepanu saanud Radise klaasustega kummutit NOBLE  https://radis.ee/klaasustega-kummut-noble/

NOBLE kummutid on nagu head taustalauljad – tagasihoidlikud ja mitte üleliia esiletükkivad, kuid nende puudumisel ei ole üldmulje sama. Nad on justkui vaikne jõud igas elutoas, kontoris või esikus. Pakkudes suurepärast võimalust oma asju hoiustada, ei ole nad samas kogukad ja ei võta enda alla liialt väärtuslikku põrandaruumi. Ükskõik, millist Noble kummutit eelistad, võid kindel olla, et NOBLE aitab sul oma asju kenasti hoiustada ja näeb stiilne välja.

Nagu teised Noble sarja tooted on ka see klaasist ustega kapp tehtud tammespooniga kasevineerist ning on muidugi Blumi vaikselt sulguvate uksehingedega.

 

Külastusi
9 224
137 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest