Menüü
Teavitused
No notificaitons yet

Rave Mööbel on 1992. aastast kodumaisel kapitalil tegutsev Eesti ettevõte. Ligi 100 töötajaga väikeettevõttes valmib Läänemaal – looduslikult kaunites kohtades – Varikul ja Paralepas üle mitme tuhande voodi ja diivani kuus.

Meie eesmärgiks on olla Eesti ja Skandinaavia turul paindlikem ja kvaliteetseim pehme mööbli tootja. Lisaks kvaliteetsete ning kaasaegsete lahendustega mööbli tootmisele ja turustamisele, tahame pakkuda ka professionaalset müügieelset ja –järgset teenindust.

Meie jaoks on oluline jälgida toodete ergonoomilisust ning kvaliteeti. Meie meeskonnal on kogemusi mööbli tootmise ja projekteerimisega juba üle kolmekümne aasta. Pikaajaline koostöö suuremate toormaterjalide tarnijatega, aastatega omandatud kogemused pehme mööbli valmistamisel, pidev investeerimine tootmisseadmetesse ja töötajaskonna kvalifitseerituse tõstmine tagavad meie kliendile stabiilse ja kõrge kvaliteediga toote. Samuti pöörame suurt tähelepanu tarnekindlusele ja -kiirusele.

Pakume laia mudelivalikut erinevates hinnakategooriates. Meilt saab tellida sobiva pehmuse ja disainiga tooteid ning valida sobiv kattematerjal sadade erinevate kangaste seast. Valikusse kuuluvad erinevates mõõtudes diivanid, diivanvoodid, nurgadiivanid, tugitoolid ning voodid ja madratsid. Ajatu disain ja kestvus tagavad meie mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

197 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest