Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : C-301B

Ma olen alati olnud käsitööhuviline nii kaua kui mäletan. Minu vanaema näitas mulle, kuidas teha ise puidust mänguasju, kui olin 4-aastane. Ta näitas mulle, kuidas käte kasutamine kasvatab kujutlusvõimet ja annab lõputuid võimalusi loomiseks ja probleemide lahendamiseks. "Kui sul ei ole töö jaoks õiget tööriista, siis tee ise." ütles ta mulle alati. Mul oli suurepärane lapsepõlv, kui maapiirkonnas üles kasvasin. Maalisin, tegin käsitööd ja tegelesin hobustega.

Kuid elu tõi mind linna ja ma hakkasin tööle karjääri suunas, mis tundus linnaelu jaoks sobivam - graafiline disain. Sain Eesti Kunstiakadeemias bakalaureusekraadi ja õpingute ajal hakkasin tööle ka graafilise disainerina. Olles töötanud selles valdkonnas üle kümne aasta, hakkasin tundma, et mu käed vajavad rohkem oskusi ja kasutamist. Nii et ühel ilusal päeval otsustasin proovida midagi uut ja liitusin keraamikakursusega, mis toimus kord nädalas, lihtsalt selleks, et näha, kas see idee meeldib mulle ainult teoreetiliselt. Alustasin väikese kausi näpistamisega nagu nii paljud teisedki. Aga pärast seda esimest saviküünte puudutamist vaatasin läbi oma võimalused, et minna ja saada tõeline keraamikaõpe. Pärast selle lühikursuse läbimist 2019. aastal kandideerisin keraamikakooli ja sain sisse.

Varsti pärast kooli algust 2020. aastal ostsin endale keraamika ratta ja korraliku suurusega ahju, et saada selle 2 aasta jooksul selle käsitöö õppimise ajal võimalikult palju oskusi ja teadmisi. Ma olin nii sõltuvuses ja olen seda ikka veel, sest ma tean, et olen leidnud oma tõelise keskkonna, maa.
 

Külastusi
1 542
198 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024

Kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu