Stend : C-403

Unikulma pakub rohkem kui 30-aastasele kogemusele tuginedes individuaalseid voodeid. Vastupidavus, põhjamaine välimus ja kõrge kliendirahulolu on teinud Unikulma UnikHotel-voodist Soome enim nõutud voodi hotellidele, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat võimalikku ööund.

 Unikulma voodid on kohandatud eri kaaluga kasutajate vajadustele ning tagavad suurepärase lõdvestunud ja rahuliku ööune. Kõige paremini tunneb kvaliteetse voodi ära selle moekast välimusest ning kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. 

Investeering heasse voodisse on kindlaim viis tõsta oma unekvaliteeti. Selgitame välja klientide soovid-vajadused ning koostöös kliendiga töötatakse välja parimad personaalsed lahendused. 

Tulge messile ja saate kõike ka ise proovida...

Personaalne vedrumadrats valmistatakse käsitööna UnikLab-mõõtmise tulemuste põhjal iga magaja keha vajadustest lähtuvalt.

UnikLab-mõõteseade salvestab inimkeha pinnasurvet madratsile. Mõõtmistulemus annab meile olulist infot individuaalsest magamisergonoomiast, mille põhjal valmistatakse madratsisse just magaja kehale sobiv vedrustus. See näitab meie füsioterapeutidele, kust peab madrats järele andma ja kust keha toetama, nii et magaja lülisammas püsiks öö jooksul võimalikult loomulikus asendis. Mida mugavam on magamisase kehale, seda vähem inimene öö jooksul rahmeldab, asendit vahetab või üles ärkab, ja seeläbi puhkab magaja paremini välja. Hea uni tähendab omakorda edukamat päeva.

Selline voodi toetab selja ja keha heaolu ning parandab vajaduse korral lihaste disbalanssi.

Unikulma professionaalne meeskond koosneb füsioterapeutidest ja ergonoomiadisaineritest. Meilt saad teavet ja abi ka selle kohta, mille muuga saad mõjutada magamistoa ergonoomiat puudutavaid tegureid - milline peaks olema magamistuba, milline padi ja tekk sulle kõige rohkem sobivad jne.

Kõik personaalsed voodid valmistatakse käsitööna Unikulma tehases Vantaas. Valmistame ka vedrud ise, oma Unikulma vedrumasinaga, et tagada vedrude kõrge kvaliteet.

Unikulma OY tegutseb Soomes juba 1985. aastast, Eestis oleme müünud neid voodeid nüüdseks juba 17 aastat. Palju kogemusi, väga paindlikud ja ka väga kiired - voodi tegemisele ei kulu rohkem kui 4 nädalat.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu