Menüü
Teavitused
No notificaitons yet

Meie eesmärk on pakkuda terviklikke vannitoalahendusi, mis muudavad elu lihtsamaks ja mugavamaks. Kombinatsioon kõrgekvaliteetsete nutikate funktsioonidega toodetest ja Põhjamaade disainist muudavad meie toodangu terviklikuks lahenduseks kogu vannitoale. Võib tunduda ilmselge ja ilmselt see ongi täpseks põhjuseks miks meil on olnud au tarnida oma vanntoatooteid juba üle 190 aasta.

Portselani tootmine sai Gustavsbergis alguse  juba 1825 aastal ja tänaseks oleme arenenud keraamikatööstuse üheks juhtivaks kaubamärgiks. Meie pikk ajalugu põhineb  meie traditsioonide ja juurte põimumisel modernse tehnoloogia ja disainikeelega.


Villeroy & Boch Gustavsbergi peakontor asub Rootsis Värmdö saarel, natuke väljaspool Stockholmi. Lisaks meie Rootsis paiknevatele tootmishoonetele Gustavsbergis ja Vårgårdas, on meil müügivõrk Põhjamaades ja Baltikumis. Ettevõte on osa Saksa kontsernist Villeroy & Boch AG, olles seega üheks Euroopa suurimaks vannitoasisustuse tootjaks.

Meie eesmärgiks on jätkuvalt pakkuda vannitoasisustust - veel vähemalt 190 aastat. Seetõttu oleme huvitatud jätkama nutikate, jätkusuutlike, Põhjamaade disainiga toodete arendamist. Suur või väike, klassikaline või modernne, tagasihoidlik või värviline, mõeldud kodumajapidamistesse, korruselamutesse või avalikesse ruumidesse - meil on kõik mida vajad!

197 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest