• Disainilaat 2023

Disainilaat 2023

Sisustus- ja disainimessi Interjöör raames toimub Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 21.- 23. aprillil 2023 taaskord disainilaat, kus tutvustavad ning müüvad oma tooteid Eesti disainerid, kunstnikud, isetegijad-asjaarmastajad ja disainiloominguga kauplejad. Disainilaat on mõeldud eeskätt väiksematele ning nišitooteid pakkuvatele firmadele, et ka nemad saaksid end laiemale tarbijaskonnale rohkem nähtavaks teha. Messikülastajale avaneb seeläbi oluliselt suurem ning uudsem tootevalik.
Osalejate seas on nii tuntud tegijaid kui ka alles hoogu tiibadesse saavaid ettevõtjaid, samuti on disainihallis pakutava kauba valik mitmekülgne ning omanäoline.
Disainilaadal saab osta nii sisustusaksessuaare, kodutekstiile, vaipu, väikemööblit, valgusteid, keraamikat, kunsti, küünlaid, aga ka ehteid ja riideid.

 

DISAINILAADA INFO

Osalemine 210 eur + km. Hind sisaldab avatud pinda 2,5 x 2m, pistikupesa, tooli, tasuta 8 messikutset, 1 tasuta parkimiskaarti ja 3 eksponendi kaarti.

Osalejate infot kajastatakse kodulehel www.disainilaat.ee, messi Interjöör kodulehel,  koduportaalis INkodu.ee ning messiajakirjas, mis ilmub ajakirjas IDEE.


Täpse lisainfo Disainilaadal osalemise kohta leiab veebiaadressilt www.disainilaat.ee

 

TÄIDA REGISTREERIMISLEHT

 

Disainilaada korraldajad: mess Interjöör/Eesti Näitused ja Inkodu.ee.

Pilte Disainilaadalt 2022

Eksponendid

Messi partnerid

Korraldaja kontaktid

Pirita tee 28, Tallinn
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu