Ståplats : C-214

Kas teadsite, et klaasnõusid on toodetud juba Vana-Egiptuses, juba 1370. aastal eKr. ja klaasitoru kui otsustav tehniline uuendus, mis asendas tüütu klaasivalmistamise, tekkis 270 aasta pärast? Huvitav fakt on see, et ka tänapäeval kasutab enamik klaasikunstnikke seda varrast.

2008. aastal sai ettevõte Kaunase kaubandus-, tööstus- ja käsitöökoja diplomi kui kõige dünaamilisem väike- ja keskmise suurusega ettevõte. Kahe aasta pärast sai sellest Leedu kaubanduse, tööstuse ja käsitöö liige ning 2012,2013 tunnistati JSC "Stiklo paslaptis" üheks kõige tugevamaks ja võimsamaks ettevõtteks kogu riigis. Selleks, et tõhusalt edendada uute klientide otsimist kogu maailmas, tõsta meie toodete tuntust, müügi arvu ja ekspordi arengut, on ettevõte 2014. aastal alustanud uut projekti "Leedut esindavate "Stiklo paslaptise" valmistatud kunstklaasitoodete ekspordivõimaluste suurendamine".
 

Antal visningar
1 194

Kontakta

VI REKOMMENDERAR VI REKOMMENDERAR

Vår kundtjänst svarar gärna på dina frågor!

För att kontakta oss väljer du en av ikonerna ovan eller lämna ett snabbt meddelande på Facebook med hjälp av knappen nedan.