• Eksponendi info

Mess Interjöör Eesti Näituste messikeskuses!

Messil on pikk ajalugu, 2023 aastal toimub see juba 24. korda. Igal aastal mess muudkui kasvab ja suureneb, leitakse uusi ja huvitavaid lähenemisi, laiendatakse teemaderingi ja pakutakse nii messi külastajale kui eksponendile värskendatud kontseptsiooni. Messiedu ei sõltu ainuüksi eelarvest või stendi suurusest, vaid ka strateegiast, organiseerimisest ja heast planeerimisest.

Kutsume Teid osalema messile INTERJÖÖR 2023, mis toimub 21. – 23. aprill Eesti Näituste messikeskuses. INTERJÖÖR 2023 toimub samal ajal koos DISAINILAADAGA, mis toob messikeskussesse kevadiselt tärkava hea disaini ja sisustuse! Tegemist on valdkonna ühe olulisima ja populaarseima messiga Eestis, mis toob kokku hulgaliselt eksponente, teie tulevasi äripartnereid, oma ala tipp-spetsialiste, meedia tähelepanu ning palju külastajaid.

Miks on messil osalemine kasulik?

1. Hea vaibiga atmosfäär!

2. Enda eksponeerimine teiste oma-ala tipptegijate keskel;

3. Uute äripartnerite leidmine ja vahetu kontakt klientidega;

4. Hea müügikeskkond;

5. Suurepärane koht värskete lahenduste ja ideede hankimiseks.

Millal ja kus toimub?

21. – 23. aprill 2023

Toimumise koht

Eesti Näituste messikeskus, Tallinn, Pirita tee 28

Messi lahtiolekuajad

21. aprill 2023 kl 11.00 – 18.00

22. aprill 2023 kl 10.00 – 18.00

23. aprill 2023 kl 11.00 – 16.00

Messil INTERJÖÖR 2023 eksponeeritakse alljärgnevate tooterühmade tooteid ja teenuseid: mööbel, sisearhitektuur ja disain, vannid ja dušikabiinid, saunad ja basseinid, kaminad ja ahjud, valgustid ja valguslahendused, uksed ja aknad, trepid ja käsipuud , sisekujundus-, disaini- ja arhitektuuribürood, audio-video, sisustusaksessuaarid, vaibad, tekstiilid, kardinad, aknakatted, puhastusvahendid ja -seadmed, erialakirjandust pakkuvad firmad, jt nimetatud valdkondadega seotud ettevõtted.

OSALEMISTINGIMUSED

PINNA JA STENDI INFO

VAIBA NÄIDISED

INVENTARI HINNAKIRI

MAJUTUS EKSPONENDILE

MESSIAJAKIRI

INTERNETIÜHENDUS

Tallinna ettevõtetel on võimalus taotleda messitoetust. Täpsem info: https://www.tallinn.ee/et/messitoetus

Messi korralduslike küsimuste korral palume pöörduda rano@fair.ee

You don't have access to submit this form

Online-mess

Samal ajal reaalmessiga, mis toimub Eesti Näituste messikeskuses toimub ka online-mess veebikeskkonnas. Kontaktmessi ja online messiformaatide ühendamine annab võimaluse ennast tutvustada senisest oliuliselt suuremale auditooriumile. Mugavalt on lahendatud eksponentide jaoks külastajate infolistide kogumine, eripakkumiste tegemine, tootetutvustuste või ning otseülekannete läbiviimine otse Interjöör 2023 kontaktmessilt. Online-mess hoiab kokku eksponendi aega ja raha. Ligipääs messile on kõigile tasuta 24/7. Mess on rahvusvaheliselt ligipääsetav kodust või kontorist lahkumata. Puudub vajadus tegeleda juhuslike külastajatega. Messi teemale fokusseeritud stendid aitavad mäletada ettevõtteid ning nende tooteid ja teenuseid paremini.

Ühe klikiga saab hankida lisainfot eksponendi kodulehelt. Info on kiiresti võrreldav, leitav ning täpsustatav messi suhtluskanalites.

Valikute ja õigete otsuste tegemine on lihtsam kui kunagi varem!

Messikontaktid

Külastajate arv on tänu hübriidmessile suurem. Online messi külastavad ka inimesed, kes tavaliselt näitustele ei jõua. Huvitavaid väljapanekuid külastatakse mitmeid kordi. Lisanduvad ka rahvusvahelised külastajad teistest riikidest.

Avalik loendur näitab messistendi külastatavust reaalajas. Vahetu tagasiside ja suhtlus klientidega nende eelistuste tundmaõppimiseks, aitab ettevõtetel tooteid ja teenuseid turunõudlusele vastavaks lihvida.

Eksponendil puudub vajadus tegeleda juhuslike külastajatega.

Messipakkumised

Messipakkumised ja messihinnad on igal hetkel muudetavad - eksponendi reageering on paindlik ja kiire.

Tooteesitlus on nüüd lihtsam ja odavam kui kunagi varem. Katsetamine erinevate pakkumiste ja väljapanekutega on lihtne ja soovitatav tegevus uute toodete turuküpsuse kontrollimiseks.

Külastajatele parema ülevaate andmiseks koondatakse kõik messipakkumised kokku eraldi messipakkumiste rubriiki.

Messistendid

Virtuaalne stend teeb sind nähtavaks nii messi ajal kui ka pärast messi lõppu.

Virtuaalne messistend on ligipääsetav ja muudetav 24/7 kodust või kontorist lahkumata.

Virtuaalne pind on piiramatu, mis võimaldab tooteid, teenuseid või informatsiooni eksponeerida mitmel erineval viisil, mitmes eri keeles ja riigis samaaegselt

Stendis loodud kontak on edasiseks suhtluseks alati tuvastatav. Vabatahtlik kliendipoolne huvi tagab kvaliteetse kontakti.

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu