Menüü
Teavitused
  • Eksponendi info

Messil INTERJÖÖR 2024 eksponeeritakse alljärgnevate tooterühmade tooteid ja teenuseid: mööbel, sisearhitektuur ja disain, vannid ja dušikabiinid, saunad ja basseinid, kaminad ja ahjud, valgustid ja valguslahendused, uksed ja aknad, trepid ja käsipuud , sisekujundus-, disaini- ja arhitektuuribürood, audio-video, sisustusaksessuaarid, vaibad, tekstiilid, kardinad, aknakatted, puhastusvahendid ja -seadmed, erialakirjandust pakkuvad firmad, jt nimetatud valdkondadega seotud ettevõtted.

OSALEMISTINGIMUSED 

VAIBA NÄIDISED 

INVENTARI HINNAKIRI 

KATALOOGILEHT 

STENDIJOONIS 

INTERNETIÜHENDUS 

CITIC Telecom CPC Estonia OÜ pakub messihallides internetiühendust. Kaabelteenus sisaldab ethernet-kaabelduse väljaehitamist kuni kliendi arvutini ning sideteenuse osutamist kogu ürituse kestel (kiirus 10 Mbit/s) ja wifiteenus sisaldab wifi vouncheri koodi. Tellimiseks palume võtta nendega hiljemalt 3 päeva enne ürituse algust ühendust, saates oma sooviavaldus aadressil sales-ee@citictel-cpc.com või +372 622 3360

MESSITOETUS

Tallinna ettevõtetel on võimalus taotleda messitoetust. Täpsem info: https://www.tallinn.ee/et/messitoetus

MAJUTUS

ORU HUB HOTEL
Puhka, söö ja tööta täiesti uutmoodi, Narva mnt 120b, EE-10127 Tallinn
sales@oruhotel.ee

Messi korralduslike küsimuste korral palume pöörduda rano@fair.ee

Online-mess

Samal ajal reaalmessiga, mis toimub Eesti Näituste messikeskuses toimub ka online-mess veebikeskkonnas. Kontaktmessi ja online messiformaatide ühendamine annab võimaluse ennast tutvustada senisest oliuliselt suuremale auditooriumile. Mugavalt on lahendatud eksponentide jaoks külastajate infolistide kogumine, eripakkumiste tegemine, tootetutvustuste või ning otseülekannete läbiviimine otse Interjöör 2024 kontaktmessilt. Online-mess hoiab kokku eksponendi aega ja raha. Ligipääs messile on kõigile tasuta 24/7. Mess on rahvusvaheliselt ligipääsetav kodust või kontorist lahkumata. Puudub vajadus tegeleda juhuslike külastajatega. Messi teemale fokusseeritud stendid aitavad mäletada ettevõtteid ning nende tooteid ja teenuseid paremini.

Ühe klikiga saab hankida lisainfot eksponendi kodulehelt. Info on kiiresti võrreldav, leitav ning täpsustatav messi suhtluskanalites.

Valikute ja õigete otsuste tegemine on lihtsam kui kunagi varem!

Messikontaktid

Külastajate arv on tänu hübriidmessile suurem. Online messi külastavad ka inimesed, kes tavaliselt näitustele ei jõua. Huvitavaid väljapanekuid külastatakse mitmeid kordi. Lisanduvad ka rahvusvahelised külastajad teistest riikidest.

Avalik loendur näitab messistendi külastatavust reaalajas. Vahetu tagasiside ja suhtlus klientidega nende eelistuste tundmaõppimiseks, aitab ettevõtetel tooteid ja teenuseid turunõudlusele vastavaks lihvida.

Eksponendil puudub vajadus tegeleda juhuslike külastajatega.

Messipakkumised

Messipakkumised ja messihinnad on igal hetkel muudetavad - eksponendi reageering on paindlik ja kiire.

Tooteesitlus on nüüd lihtsam ja odavam kui kunagi varem. Katsetamine erinevate pakkumiste ja väljapanekutega on lihtne ja soovitatav tegevus uute toodete turuküpsuse kontrollimiseks.

Külastajatele parema ülevaate andmiseks koondatakse kõik messipakkumised kokku eraldi messipakkumiste rubriiki.

Messistendid

Virtuaalne stend teeb sind nähtavaks nii messi ajal kui ka pärast messi lõppu.

Virtuaalne messistend on ligipääsetav ja muudetav 24/7 kodust või kontorist lahkumata.

Virtuaalne pind on piiramatu, mis võimaldab tooteid, teenuseid või informatsiooni eksponeerida mitmel erineval viisil, mitmes eri keeles ja riigis samaaegselt

Stendis loodud kontak on edasiseks suhtluseks alati tuvastatav. Vabatahtlik kliendipoolne huvi tagab kvaliteetse kontakti.

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME