Stend : C-408

Nerostein on skandinaavia üks suurim kivist töötasapindade tootmisettevõte. Nerosteinis me usume, et kivi on selgelt parim materjal köögi töötasapindadeks, olgu see siis looduskivi, kvarts või keraamika. Meie valikust leiab igaüks omale sobiva mustri, värvi ja omadustega kivi. 

Lisaks kivist tasapindade tootmisele pakume ka mõõdistus- ja paigaldusteenust mis teeb kogu protsessi Sinu jaoks üli mugavaks. Tuleb vaid välja valida omale meelepärane kivi ning ülejäänud võite usaldada meie kätte.

Meie tootmine ja näidistesalong asub Tabasalu külje all aadressil Tammi tee 71, Vatsla. Ootame nii eraisikuid kui ka ettevõtjaid meie näidistega tutvuma ning võite kindlad olla, et parima kivide tutvustuse saate just meilt! 

Nerostein omaltpoolt tänab siiralt, et jõudsid meie stendini, mõnusat messi! Küsimuste ja huvi korral, võta julgelt ühendust :)

Külastusi
6 209

Tammi tee 71, Vatsla küla, 76910, Saue Vald, Estonia

Tutvu meie tegemistega

Nerostein OÜ on Põhja-Euroopa suurim kivitöötlemisettevõtte, mis toodab kivist (looduskivi, kvarts, keraamika) töötasapindu.  

Toodangust 90% läheb ekspordiks Skandinaaviamaadesse, Prantsusmaale, Suurbritanniasse ja teistesse välisriikidesse. Samuti oleme tegevad oma koduturul Eestis. Seoses ettevõtte kiire kasvuga otsime oma meeskonda pidevalt lisa.

Kontaktid

Tammi tee 71, Vatsla küla, 76910, Saue Vald, Estonia

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu