Menüü
Teavitused

Kohtumiseni aastal 2025 aprillis!

Täname eksponente, koostööpartnereid ja külastajaid osalemast messil Interjöör 2024! Aitäh kõigile head nõu jagamast ja loodame teiega taas kohtuda järgmisel aastal!

Eesti Näituste OÜ meeskond

Messikataloog - eksponendid 2024

Sisukat saabuvat suve!
 

Eksponente
135
Külastusi
208 777
Riike
3

Tule messile ja külasta Atto Collectioni stendi C-13

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele!

Pehme mööbli tootja Atto Collection loosib messil välja 1500€ diivanikrediidi. Kui sa veel kahtled, kas tulla või mitte, siis nüüd on kohe kindlasti põhjust kohale tulla ja külastada C-13, pane enda nimi kirja ja juba 21. aprill messi lõpus selgub, kas oled õnnelik võitja. Samuti on kohapeal väga magusad soodustused!

Täpsemat infot leiad juba õige pea Atto Collectioni instagrami lehelt ja meie stendilt C-13.

Tule ja tutvu oma ala professionaalidega!

Tule messile ja külasta Schobot Robotics stendi C-4B!

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele.

Iga külaline võib messil võita uue aknapesuroboti Schbot Winx X2 pihustussüsteemiga!

Nimelt kui täidad messipäevadel ära Schbot Roboticsi boksis loosikupongi kuhu tuleb sisestada enda nimi ja telefoninumber siis osaled automaatselt loosimises.

Tule pane enda õnn proovile!

 

Sleepangel ja Muuni.ee loosivad välja SleepAngeli padja koos siidist padjapüüriga

Soodusta oma kestvat ja sügavat und padjaga, mis toetab su magamisasendit ja mille puhastamine on lihtne. Määrdunud, tolmune, lõhnav padi võib rikkuda värvilised unenäod. MUUNI siidist padjapüür, mis on oma olemuselt antibakteriaalne ja hingav, sobib suurepäraselt kokku SleepAngeli padjaga, moodustades ideaalne kombo. See on kombo, millega magab iga printsess ja prints. 

Kas sina oled kuninglik või teadlik magaja? Otsusta ise ning astu läbi SleepAngeli ja MUUNI stendist C-27A, et osaleda loosimises. Auhinnaks just seesamune suurepärane kombo - SleepAngeli padi koos siidist padjapüüriga.

Messi partnerid

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME