Interjöör 2023

Kevad tärkab koos sisustusmessiga Interjöör 2023!

INTERJÖÖR 2023 toimub samal ajal koos DISAINILAADAGA, mis toob messikeskusse kevadiselt tärkava hea disaini ja sisustuse! Mess keskendub hea energiaga kodu loomisele. Hea energiaga kodus on mõnus olla nii sinul, su perel kui sõpradel.
Külastajat ootavad mõnus keskkond, meelolukad esitlused ja sisukad ideed.

24-ndal sisustusmessil Interjöör 2023 on olemas kõik head, tuntud ja armastatud tegijad ja tegevused, mis publikule seni on meeldinud. Lisaks toodetele ja teenustele saab külastaja tutvuda messil ka värskemate disainiideede ja –trendidega, kasutada ära soodsaid messipakkumisi, luua kontakte oma ala spetsialistidega ning võimaluse suhelda otse teenusepakkujatega.

Liikumine roheliste ja säästvate kodude poole kogub üha enam hoogu. Üha rohkem inimesi soovib luua interjööre, mis pole ainult atraktiivsed, vaid ka keskkonnasõbralikud ja tervislikud, millel on minimaalne mõju keskkonnale. Alates looduslike või ringlussevõetud materjalide valimisest kuni energiasäästlike seadmete ja tehnoloogia paigaldamiseni kuni värvide, põrandakatete ja mööbli valimiseni. Tegelikult on võimalusi rohelise disaini lisamiseks oma koju palju laiemad!

Mõnusa kodu loomise juures on võtmetähtsusega kogu kujunduse terviklikkus. Meil on peas kujutlus sellest, milline võiks meie ideaalne kodu olla, kuid sageli jääb puudu oskusest seda täiuslikku vaimupilti realiseerida. Kuhu milline mööbel, valgusti, paigutus, värvilahendus – perfektse tulemuse saavutamiseks tuleks kõik detailideni läbi mõelda. Mess „Interjöör 2023“ pakubki kõigile messsikülastajatele võimaluse tutvuda ja küsida sellekohast nõu oma ala professionaalidelt.

Sisukas kevad ootab sind!  Tule ja sisusta oma aeg kvaliteetselt messil Interjöör 2023! 21.- 23. aprill Eesti Näituste messikeskuses 

Mess on avatud 
21. aprill 2023 kl 11.00 – 18.00
22. aprill 2023 kl 10.00 – 18.00
23. aprill 2023 kl 11.00 – 16.00  

Eksponente
120
Külastusi
95 544
Riike
3

Messi partnerid

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu