Menüü
Teavitused

Sisustushooaeg avatakse messiga Interjöör 2024!

19.-21. aprillil toimub Eesti Näituste messikeskuses juba 25. sisustusmess Interjöör ja Disainilaat.

Kevad on kohe kohe ukse taga ja seda koos sisustusmessiga Interjöör 2024!

Meie oleme siin juba põnevuses! Rohkelt juurdunud lemmikuid ja mitmeid mõnusaid üllatusi, mis panevad rõõmust tuksuma iga inimese südame!

Kohal on tasuta nõuandlad. Messil saad näha, kuidas teha korda oma tumba. Redisain on endiselt popp. Kuidas teha pisem rõdu ja ruumikam terass hubaseks ja apetiitseks? Inspireerimaks inimest et rõdu võib olla kõike muud kui üksik tool ja tuhatoos tühjal rõdul, vaid on võimalik luua oma roheline oaas ja peidupaik ka lihtsate vahendite ja vähese vaevaga. Ja palju muud huvitavat.

Kuhu milline mööbel, valgusti, paigutus, värvilahendus paigutada ja selline mõnus harmoonia luua – perfektse tulemuse saavutamiseks tuleks kõik detailideni läbi mõelda. Mess „Interjöör 2024“ pakubki kõigile messsikülastajatele võimaluse tutvuda ja küsida sellekohast nõu oma ala professionaalidelt.  Külastajaid ootavad üllatused ja messipakkumised.

Toimuvad meeleolukad tootetutvustused. Häckeri alal. Tule ja proovi, kuidas on puhata GoSleepi kapslitega ja lõdvestu Borealise massaažitoolides.

Bonn Studio esitleb looduslähedase disainiga teisaldatavat ruumi, milles on piisavalt vaikust, et omi mõtteid mõelda ja inspiratsiooni koguda.

Tule messile oma tumbaga ja tee see kohapeal tasuta korda (v.a materjal)! Palume eelnevalt registreerida, et teaksime, mida pakkuda ja kuidas teha. Registreerida saab meie e-maili teel info@sihvakassohva.ee

Messikülastajate vahel loositakse välja rohkelt auhindu, esitletakse nutilahendusi koju ja kööki ning toimub disainilaat koostöös iNkodu.ee teemaportaaliga.

Pane aga kalendrisse endale kuupäev kirja!

Kohtume 19. - 21. aprill Eesti Näituste messikeskuses.

Eksponente
134
Külastusi
165 854
Riike
3

Tule messile ja külasta Atto Collectioni stendi C-13

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele!

Pehme mööbli tootja Atto Collection loosib messil välja 1500€ diivanikrediidi. Kui sa veel kahtled, kas tulla või mitte, siis nüüd on kohe kindlasti põhjust kohale tulla ja külastada C-13, pane enda nimi kirja ja juba 21. aprill messi lõpus selgub, kas oled õnnelik võitja. Samuti on kohapeal väga magusad soodustused!

Täpsemat infot leiad juba õige pea Atto Collectioni instagrami lehelt ja meie stendilt C-13.

Tule ja tutvu oma ala professionaalidega!

Tule messile ja külasta Schobot Robotics stendi C-4B!

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele.

Iga külaline võib messil võita uue aknapesuroboti Schbot Winx X2 pihustussüsteemiga!

Nimelt kui täidad messipäevadel ära Schbot Roboticsi boksis loosikupongi kuhu tuleb sisestada enda nimi ja telefoninumber siis osaled automaatselt loosimises.

Tule pane enda õnn proovile!

 

Sleepangel ja Muuni.ee loosivad välja SleepAngeli padja koos siidist padjapüüriga

Soodusta oma kestvat ja sügavat und padjaga, mis toetab su magamisasendit ja mille puhastamine on lihtne. Määrdunud, tolmune, lõhnav padi võib rikkuda värvilised unenäod. MUUNI siidist padjapüür, mis on oma olemuselt antibakteriaalne ja hingav, sobib suurepäraselt kokku SleepAngeli padjaga, moodustades ideaalne kombo. See on kombo, millega magab iga printsess ja prints. 

Kas sina oled kuninglik või teadlik magaja? Otsusta ise ning astu läbi SleepAngeli ja MUUNI stendist C-27A, et osaleda loosimises. Auhinnaks just seesamune suurepärane kombo - SleepAngeli padi koos siidist padjapüüriga.

Messi partnerid

Eesti näitused

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME