Menüü
Teavitused
Stend : C-17


3D AURU-JA BIOKAMINAD SINU KOJU VÕI ETTEVÕTTESSE!


3D auru- ja biokaminad on ideaalne võimalus luua hubasust ja silmailu nii koju kui enda ettevõttesse ilma, et peaksid korstna olemasolu pärast muretsema. Ühtlasi on kaminad efektsed disainielemendid ruumis.

Disainkaminad on siin, et tuua soojust ja valgust Eesti kodudesse, ettevõtetesse, spaadesse, restoranidesse ja hotellidesse.

Meie valikusse kuuluvad hoolikalt valitud 3D aurukaminad, mis muudavad vee maagiliseks tuleleegiks, ning biokaminad, mis toovad ruumi eheda soojuse. Üheskoos efektsete kivikorpustega loodame muuta disainkamina sinu ruumi südameks.

Tehnoloogiliselt oleme keskendunud innovatsioonile ja mugavusele. Tooted ei vaja korstna olemasolu ega keerulist paigaldust. Targad kaminasüdamikud on valmistatud roostevabast terasest ning lubavad sul reguleerida leegi suurust ja värvi mugavalt puldist või nutitelefonist. Lisaks pakuvad sulle kindlust tootja 3 aastased garantiid, CE-märgised ning 15-aastane töökogemus.

Tule ja tutvu kaminanäidistega meie väikses ja hubases stuudios, et kogeda seda maagiat oma silmaga. Näidistoa külastamiseks palun täida broneerimisvorm lehe all.

Külastusi
770

Vana-Tartu mnt 79a, Peetri 75312,
Harju maakond (Peetri Maja)

3D AURUKAMINAD


Maagiline kamin, kus veest tõuseb leek. 

Kui sa tahad näha vett põlemas, siis aurukamin on sulle. Need kolmemõõtmelised realistlikud leegid tekivad aurava vee ja LED-tulede koostoimel, et pakkuda vaatajale valgust ja silmailu. 

Kamina paigaldamiseks ei ole vaja korstent ega ventilatsiooni, sest realistlik leek on täiesti tuleohutu. 

See on hea valik kodusesse õhkkonda, restoranidesse ja hotellidesse, ettevõtetesse ja koosolekuruumidesse, kus maagilist keskkonda peab looma turvalisel moel. Kuna aurukaminatel puudub kõrvetav leek, sobivad need eriti hästi ka laste ja lemmikloomadega peredesse.

BIOKAMINAD


Puhas tuli sinu interjööri. 

Naudi elavat tuld õdusatel õhtutel. Luksuslik kamin toitub bioetanoolist, mis põleb puhtalt ning on seetõttu sõbralik nii sinu tervisele kui ümbritsevale keskkonnale. Kamin on vingugaasivaba ega vaja korstent – see on lihtsaim viis saada kodusoojus ruumi ilma ühegi lisaliigutuseta. 

Biokaminad on ka nutikad kaminad, mille võid ühendada targa kodu süsteemiga ja mille leeki saad juhtida telefonist või puldist. 

Kamin on hea valik nii eramusse kui äripinnale, kui on soov luua luksuslikku atmosfääri ja muuta elav leek oma interjööri südameks.

BIOKAMINAD SEINA SISSE


Aktsendiga sein, mis köidab hetkega tähelepanu. 

Seinasisesed biokaminad võivad olla nii stiilsed sisekujunduselemendid kui efektsed ruumieraldajad.

Biokamina saad uputada seina sisse nii, et kamina ilu on kasvõi mitme külje alt vaadeldav. Soovitame seinasisest kaminat planeerida juba ehituse käigus, kuid kui ruumi on küllaga, saame aidata kaasa uue kaminaseina loomisel.

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Disainkaminad OÜ

Vana-Tartu mnt 79a, Peetri 75312,
Harju maakond (Peetri Maja)

SOOVITAME SOOVITAME