Menüü
Teavitused
  • Kõik eksponendid 2024

Eksponendid 2024

Esiletõstetud eksponendid

Konto OY │ Akustilised lahendused

Konto Ltd. on täielikult Soome omanduses olev ettevõte, mille tootmine toimub Soomes. Ta toodab peamiselt Soome looduslikest kiududest kihtkattega, kihtkattega plaat- ja vormipressitud tooteid. Tooted kasutatakse peamiselt akustilistel eesmärkidel.

Teadus- ja arendustegevus on meie ettevõtte südameasjaks. Meie tegevus tugineb tugevale tootearenduse oskusteabele ning testitud ja patenteeritud tootmisprotsessile. Konto-tooted pakuvad ökoloogilist, mittetoksilist, orgaanilist ja kvaliteetset valikut erinevateks lõppkasutusteks.

Harmtex Design OÜ │ Kardinasalong

Harmtex toodab tekstiilkardinaid ja müüb oma salongides kõiksuguseid aknakatteid, kardinapuid ja -siine ning muid kardinate aksessuaare. Lisaks toodetele pakume ka kardinadisaini, mõõtmise ja paigalduse teenust. 

Harmtex meeskond peab äärmiselt oluliseks toote kvaliteeti ja klientide rahulolu, seepärast anname endast kõik, et kardinad saaks suurepärased ja rõõmustaks silmi ka aastate pärast.

Büroomööbli Keskus

Büroomööbli Keskus OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2003 aastal. Pakume täislahendusi alates mööbli ja kujunduse planeerimisest kuni tellitud mööbli kiire ja täpse paigaldamiseni oskusliku paigaldusmeeskonna poolt.

Meie valikus on palju erinevaid tooteid büroo sisustamiseks - esindame Eestis büroomööbli tootjaid Narbutas, Nowy Styl Group, Scan Sorlie, Dauphin, lisaks leiab meie juurest veel mitmete teiste Euroopa suurtootjate mööblit. 

SoSlow-by puskupusku │ Kott-toolid

SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown".  Alates 2008 aastast oleme tootnud huvitavaid ja erinevaid kott-toole, luues uusi trende selles valdkonnas. Me lähtume filosoofiast, mille kohaselt õnnelik olemine ei nõua suuri muutusi ega investeeringuid, sest usume, et kõigi elus on asju millest rõõmu tunda!

Häcker │ Köögimööbel

Häckeri lava on ka sellel aastal Interjööril! Tule ja avasta meie võimalusi!

Hr. Friedrich Häcker asutas 1938 a. Saksamaal tisleri-töökoja, millega pani aluse Häcker köögimööbli tootmisele. Tisleri-töökojast on välja arenenud 3 modernset köögimööbli tootmistehast, mida juhib pölvest pölve Häcker meespere. Isalt-pojale! Mööblit müüakse 51 riiki, ning päevas toodetakse sadu eritellimusel valmistatud kööke. Häcker nimi on teada-tuntud oma usaldusväärsuse ja tähtaegadest kinni pidamise poolest.

Nerostein OÜ │ Töötasapinnad

Nerostein on skandinaavia üks suurim kivist töötasapindade tootmisettevõte. Nerosteinis me usume, et kivi on selgelt parim materjal köögi töötasapindadeks, olgu see siis looduskivi, kvarts või keraamika. Meie valikust leiab igaüks omale sobiva mustri, värvi ja omadustega kivi. Lisaks kivist tasapindade tootmisele pakume ka mõõdistus- ja paigaldusteenust mis teeb kogu protsessi Sinu jaoks üli mugavaks. Tuleb vaid välja valida omale meelepärane kivi ning ülejäänud võite usaldada meie kätte.

Decoland OÜ │ Kodutehnika

Eksklusiivtehnika ja -disain Teie koju
Innovatiivsed ning ergonoomilised köögitehnika lahendused
Aitame muuta köögis toimetamise professionaalsel tasemel nauditavaks
Pakume personaalset lähenemist ja nõustamine vastavalt projektile
Kvaliteetne järelhooldus
Teeme koostööd oma ala parimate mööblivalmistajate, disanerite ja sisearhitektidega

Avaeksperdid OÜ │ Aknakatete lahendused

Meie põhiliseks tugevuseks on meie kogemused. Ja seejuures ei nimeta me kogemuseks seda, kui inimene mõne kuuga töövõtted kätte õpib, vaid aastakümnetepikkust vastaval alal tegutsemist. Oleme väga uhked selle üle, et 80% meie töötajatest on suurte kogemustega eksperdid, kes teavad, mida kliendile soovitada. Ehkki Avaeksperdid on asutatud kümme aastat tagasi, on meie seas inimesi, kes on aknakatete valmistamisega tegelenud mitukümmend aastat.

Eksponendid

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME