Menüü
Teavitused
Stend : C-69

A audio city on R&P Grupp OÜ tütarettevõte, kes juba alates 1994a tegeleb auto- ja koduaudio jae- ning hulgimüügiga, pakkudes oma klientidele profesionaalset kodu- ja autoaudio paigaldust ning asjakohast konsultatsiooni. Meie visiooniks on olla suurima auto- ja koduaudio valikuga kauplus Eestis.

Meie missioniks on pakkuda oma klientidele kvaliteetseimat ja kaasaegseimat auto- ja kodu- audio tehnikat läbi kiire ja professionaalse klienditeeninduse.

Meie poest leiate audiotehnikat (autoaudiot, marine audiot, koduaudiot, navigatsiooniseadmeid, multimeediat, kontsertkõlareid), autotuuningut, elektroonikakaupu ja -komponente, kunst- ja naturaalnahka, tv- ja raadioantenne ning tarvikuid, audio/video-juhtmeid, ühenduspistikuid ja –pesasid, auto-signalisatsioone ja lisatarvikuid, tööriistu, elektrikaupu ja palju muud.

Pidevalt uuenev tehnikavalik ning parimad pakkumised Sinule!

Külastusi
10 279

Audio – video tehnika. Kodukõlarid, võimendid stereo ja kodukinüsteemid, videoprojektorid.

Focal -i, Kanta N°3 stereokõlarid + Rotel Michi X3 stereo võimendi

Kanta N°3 on selle tootesarja etalon: selles Hi-Fi kõlaris on suurepäraselt ühendatud sügavus, mõju ja bassiregistri liigendatus. Keskmiste sageduste määratlus ja neutraalsus on uskumatu. Järgmise põlvkonna IAL-tweeter annab kõige väiksemaid detaile kliinilise täpsusega edasi. Tulemus? Täpne, üksikasjalik heli, mis on tulvil soojust ja musikaalsust. See on uue ajastu algus neile, kes armastavad heli... See akustiline meistriteos toimib kõige paremini suurtes ruumides, mis on 40 kuni 80 m² (430 kuni 860 ft²).

Michi X3 integreeritud võimendi pakub kompromissitut helivõimsust, mis on mugavalt pakitud elegantsesse tööstusdisaini. X3 pakub 350 W AB-klassi väljundvõimsust 4 ohmi koormusele, säilitades muusikalise täpsuse ja erakordse akustilise detailsuse analoog-, digitaal-, PC-USB-, apt-X Bluetooth- ja Moving Magnet Phono Stage'i allikasisenditest.

Messil on teil ainulaadne võimalus seda komplekti kuulata. Tulge ja hellitage oma meeli - kuulake kvaliteetset ja puhast heli!

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME