Menüü
Teavitused
Stend : C-37

2016. aastal alguse saanud idee luua heliisoleeriv lahendus sündis soovist, et inimesed saaksid tunda end tööruumides mugavalt, rahulikult ning nautida akustikat.

BONN Studio akustiliste lahenduste loomisel oli üks peamisi eesmärke kasutada võimalikult looduslähedasi materjale, mistõttu kasutame kõneruumi sise- ja välislahendustel vaid puitpaneele. Samuti oleme rõhku pannud valguslahendustele, mis avardavad ruumi ja mõjuvad rahustavalt.

Kõneruumi loomisel nõustas meid eesti arhitektuuriakustik Linda Madalik ning katsetused viisid läbi Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) akustikalabori eksperdid.

BONN Studio on ajatu ja kvaliteetne nõupidamiste ruum, mis pakub funktsionaalset ja moodsat lahendust ärihoonetesse, vastates ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

Nõupidamisruum, puhketuba, stuudio - BONN Studio on kompaktne, funktsionaalne ja modernne ruumilahendus individuaalseks kui ka meeskonnatööks.

Stiilne, looduslähedane, hästi valgustatud ja suurepäraselt ventileeritud vaikuseruum on väärtuslik investeering, mis pakub esmaklassilist müravaba töökeskkonda.

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME