Menüü
Teavitused
No notificaitons yet
Stend : C-108, C-205

Aastal 2007 said Austrias Ramsaus toimunud spordilaagris kokku kolm sõpra: toonane Eesti suusakoondise füsioterapeut Lauri Rannama, suusasportlane Timo Simonlatser ja suusataja-füsioterapeut Peeter Kümmel. “Lauri pöördus meie kahe poole ja rääkis, et talle olevat Jaapanis Sapporos toimunud suusatamise maailmakarikaetapil jäänud silma sellised põnevad asjad nagu massaažitoolid,” räägib Timo.
Lauri kirjeldas sõpradele, kuidas oli käinud ühes Sapporo tehnikakaubamajas, kus nähtud ja järele proovitud kümmekond massaažitooli jätsid talle sügava mulje. “Need olevat olnud midagi täiesti teistsugust, mida ei Eestis ega ka mujal Euroopas keegi meist varem proovinud ei olnud. Lauri tõi välja argumendid: et massaažitool on lihtsalt huvitav masin, aga ka näiteks ajasäästlik; ning käis siis välja idee, et võiks neid ju Eestis testida,” meenutab Timo.

Leiti nii tootja kui ka käputäis huvilisi – ja esimese tellimusega läks sedavõrd kiireks, et ettevõtet ennast polnud selleks hetkeks veel valminudki. Suure merekonteineriga saabus 3–4 erinevat mudelit, nende hulgas ka selliseid toole, mis mõeldud avalikule pinnale müntidega töötama. “Need samad massaažitoolid, mis meieni esimese konteineriga saabusid, on tänaseni töös ega näita mingeid väsimise märke. Ja seda pärast kümmet aastat avalikul pinnal!” rõõmustab Timo. 

197 päeva jäänud
Avamine: 19. April
Interjöör 2024
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest