Menüü
Teavitused
Stend : C-15A

Büroomööbli Keskus OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2003 aastal. Pakume täislahendusi alates mööbli ja kujunduse planeerimisest kuni tellitud mööbli kiire ja täpse paigaldamiseni oskusliku paigaldusmeeskonna poolt.

Meie valikus on palju erinevaid tooteid büroo sisustamiseks - esindame Eestis büroomööbli tootjaid Narbutas, Nowy Styl Group, Scan Sorlie, Dauphin, lisaks leiab meie juurest veel mitmete teiste Euroopa suurtootjate mööblit. 

Rohelist mõtteviisi toetavad tooted on meie kodulehel leitavad GREENLINE tähise alt. 

COMBUS on moodulriiulisüsteem. COMBUS riiulisüsteem on hea lahendus ruumide kujundamiseks ja jagamiseks. See koosneb erinevat tüüpi riiulitest, mis on mõeldud paigutamiseks avatud ruumi, vastu seina või kapi peale.

Seda riiulisüsteemi saab kasutada ruumi keskel, vastu seina või kujundada nurgana.

Lauakollektsiooni PARTHOS iseloomustab stiilne, elegantne disain, läbimõeldud vormid. Selle kollektsiooni mööbli peamiseks disainielemendiks on skulptuurne silindriline sammas, mis on ajalooliselt sümboliseerinud arhitektuuris tugevust ja stabiilsust. Moodsa tõlgenduse korral saab sellest klassikalise arhitektuuri elemendist PARTHOS lauakollektsiooni ühendav ja omanäoline disainiaktsent. Silindriline sammas on kaetud PET-vildiga, mille vertikaalsete joonte tekstuurne muster rõhutab veelgi vihjet klassikalise arhitektuuri elemendile.

ZooZoo kollektsiooni erinevate viimistluste ja värvide kombinatsioon avab disaineritele laialdased võimalused, võimaldades neil kohandada mööblit erinevate interjööridega. Saadaolevate viimistluste ja värvide lai valik võimaldab teil luua soovitud esteetika, mis sobib sujuvalt teie sisekujunduskontseptsiooniga. Ükskõik, kas otsite peent neutraalsust või julget pilkupüüdvat välimust, ZooZoo kollektsioon võib olla mitmekülgne ja hõlpsasti kohandatav.

ACOUSTIC ARTWORK tootevalikus on PET-vildist valmistatud akustilised tooted, mis on mõeldud ruumiakustika parandamiseks. Seda eesmärki taotledes sünnivad loomingulised kompositsioonid kaasaegsesse kontorisse, kus töötajate heaolu on prioriteet.

Kontoriseintest võib saada kunstiteoste lõuend. Viie erineva kuju ja erineva suurusega akustilised paneelid vabastavad teie loomingulise poole. ACOUSTIC ARTTWORK Plaadid lisavad teie kontoriseintele elavat hõngu ja aitavad kujundada teie ettevõtte mainet.

Mänguritoll XILIUMG Täiustatud ergonoomia. Reguleeritava kõrguse ja sügavusega peatugi. Unikaalne DUO-BACK seljatugi teie selgroo toetamiseks. Seljatoe kallutamine 30° ja kiikumisfunktsioon.

Meie patenteeritud seljatoe funktsioon X-MOVE ei võimalda mitte ainult külgsuunas liikumist ja dünaamilist istumist, vaid paneb selle seljatoe ka teie kehaliigutusi järgima.

XD käetoed reguleeritakse mitmemõõtmeliselt, suurendades arvutiklaviatuuri ja mobiilseadmetega töötamise mugavust. Pehmed käetoe padjad pakuvad küünarnukkidele suurt mugavust. Tänu kõrguse reguleerimisele saate tooli hõlpsasti lauaplaadi alla liigutada. Täiustatud mehhanismi ja käetugedega XiliumG võib kohandada erinevatele kehasuurustele, kuna see on mõeldud kasutajate kaalule 45–150 kg. Käetugede külgliikumine annab kasutajale veelgi rohkem ruumi. Tänu sellele on Xilium G mängutool, mida saavad kasutada paljud erineva vanuse, kaalu ja kehahoiakuga kasutajad.

Elekriline töölaud. Arvatakse, et töö ajal seisva ja istumisasendi vahetamine tõstab energiataset ning parandab üldist tervist ja heaolu. Meie reguleeritava kõrgusega istumis- ja seisuraamid võimaldavad töökohti kiiresti ja lihtsalt kohandada vastavalt iga inimese vajadustele. 

Töökohad, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele
Keegi pole valmistatud samast vormist: see on meie reguleeritava kõrgusega raami kontseptsiooni aluseks. Soovime julgustada kasutajaid oma tööasendit muutma, kuna mitmed uuringud näitavad, et sellisel lähenemisel võib olla mitmeid tervisega seotud eeliseid ning see võib meid töötamise ajal paremini tunda. Kui teil on palju tegemist ja pole aega tööl jalgu sirutada, on seisev tööasend hea alternatiiv.

Külastusi
5 692

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

SOOVITAME SOOVITAME