Menüü
Teavitused
  • Messi TV videod

Messi TV videod

Kuidas muuta rõdu-terrass lopsakalt õitsevaks roheliseks oaasiks?

Linnainimene igapäevaselt loodusesse ei jõua, seega tuleb suvesooja nautimiseks kasutada ära korteri rõdu. Need on küll erineva suuruse ja ülesehitusega, aga pea igast rõdust saab luua mõnusa lopsakalt õitseva rohelise oaasi, kus suve nautida.

Videos jagab nõuandeid aiakujundaja Maria Palusalu.

Kuidas luua väikese aia hekimüürist avara ilmega ja kaunis kooslus?

Liiga kõrge ja tihe hekk võib väikeses ja kitsas aias tekitada nn kotis olemise tunde ja teisalt kui jällegi hekki ei ole, siis ollakse osa naabrite elust. Ka see võib hakata aja jooksul häirima. Kuidas seda probleemi lahendada ehk luua mõnusalt privaatne ja samas avara muljega pesa? Nõu annab aiakujundaja Maria Palusalu. Kummutame müüdi, et väikeses aias ei ole võimalik midagi kujundada!

Nõu annab aiakujundaja Maria Palusalu.

Kodu energiate muutmine: kui valus peab tunne olema, et midagi ette võtta?

Kodu planeering ja sisustus mõjutab meie heaolu ja edu! Jälgi, kuhu lähen kodus pilk, sinna läheb ka eneria. Feng shui teema esindaja ja koolitaja Siret Seeder aitab mõtestada, kuidas energiad liiguvad ja meid mõjutavad. Video märksõnad: Probleemid, mis kerkivad esile sisustustrendidega. Tänapäeva maailm liigub kiires energias (yang),Väga raske on keskenduda ühele asjale ning teha seda hästi. Kodu me loome eemärgiga, et seal välismaailmast välja puhata ja taastuda. Sageli on aga kodu energeetiline tasakaal nii paigast ära, et võtab elujõu hoopis ära. Ja me ei saa isegi aru, et meie ümbrus seda teeb. Moodne ja avar kodu ei tähenda veel, et seal ka turvaline ja mugav olla on. Esik, köök, magamistuba, lastetuba, aed. Kord on kõige alus. Korratu ümbrus = segased mõtted peas. Muuda kui saad ja kui ei saa, siis aktsepteeri. Ära keskendu asjadele, mida ei saa muuta!

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME