• Kodu ja Sisustus

Kodu ja Sisustus

Igas ühes on meis peidus sisekujundaja, aga vahel on nii, et ideedest ja mõtetest jääb puudu, kuidas ja mida teha, millised värvid valida, milline mööbel jne. Kevad on just õige aeg, et anda uus hingamine oma kodule. Tihtipeale oleme juba mõnda aega mõelnud, et tahaks midagi teistmoodi, sest vana on juba oma aja ära elanud.

Interjööri trendid muutuvad koos ajaga ja tihti kipub olema nii, et uus on ammu unustatud vana.

Esiletõstetud

Bestor Grupp AS │Vannitoamööbel

Bestor Grupp AS on 29-aastase ajalooga kodumaisel kapitalil põhinev ehitus- ja sisustusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, olles mitmete rahvusvaheliste kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis. Koostöös Euroopas hinnatud mööblitootjaga Allibert on Bestor Grupp sel aastal Sisustusmessil esindamas vanntoasisustust ja -mööblit.

Avaeksperdid OÜ │ Aknakatete lahendused

Meie põhiliseks tugevuseks on meie kogemused. Ja seejuures ei nimeta me kogemuseks seda, kui inimene mõne kuuga töövõtted kätte õpib, vaid aastakümnetepikkust vastaval alal tegutsemist. Oleme väga uhked selle üle, et 80% meie töötajatest on suurte kogemustega eksperdid, kes teavad, mida kliendile soovitada. Ehkki Avaeksperdid on asutatud kümme aastat tagasi, on meie seas inimesi, kes on aknakatete valmistamisega tegelenud mitukümmend aastat.

Decoland OÜ │ Kodutehnika

Eksklusiivtehnika ja -disain Teie koju
Innovatiivsed ning ergonoomilised köögitehnika lahendused
Kogemusi rohkem kui 16 aastat
Aitame muuta köögis toimetamise professionaalsel tasemel nauditavaks
Pakume personaalset lähenemist
Nõustamine vastavalt projektile
Kvaliteetne järelhooldus
Teeme koostööd oma ala parimate mööblivalmistajate, disanerite ja sisearhitektidega

Unikulma │ Eritellimusvoodid

Unikulma pakub rohkem kui 30-aastasele kogemusele tuginedes individuaalseid voodeid. Vastupidavus, põhjamaine välimus ja kõrge kliendirahulolu on teinud Unikulma UnikHotel-voodist Soome enim nõutud voodi hotellidele, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat võimalikku ööund.

Schneider Electric Eesti AS│ Elektrimaterjalid

Schneider Electric on rahvusvaheline elektrienergia juhtimise ja automaatika spetsialist. 2014. aastal oli ettevõtte käive 25 miljardit eurot. Meie 170 000 töötajat teenindavad kliente enam kui 100 riigis aidates neil muuta energia turvaliseks, töökindlaks, efektiivseks ning jätkusuutlikuks. Meie tehnoloogia, tarkvara ja teenused aitavad klientidel juhtida ja automatiseerida oma tegevust alates lihtsatest lülititest keerukatete operatsioonisüsteemideni. See aitab kujundada ümber tööstust, muuta linnu ja rikastada elukvaliteeti.
Schneider Electricus võtame selle kokku tunnuslausega Life Is On.

STOCKMANN AS │ Kodusisustus

Stockmannil on pikk ja väärikas ajalugu, mis sai alguse 1852. aastal Helsingis, mil Georg Franz Heinrich Stockmann asus tööle Nuutajärvi Klaasivabriku raamatu- ja kassapidajana ja 1859. aastal kaupluse juhatajana.
Stockmann asutati 1862. aasta 1. veebruaril. Sel kuupäeval omandas G.F. Stockmann täieliku kontrolli äri üle, mida ta algusest peale enda nime all juhatanud oli.

Esimene Stockmanni kauplus avati esmakordselt Eestis 1993. aastal. 1996. aastal avati Stockmanni kaubamaja (müügipinnaga 12 200 m2) Tallinna keskuses. Seda laiendati kahelt korruselt viiele korrusele ning seega kujunes see 2000. aastal Baltimaade suurimaks kaubamajaks. Samal ajal ehitati juurde ka 400-kohaline parkimismaja. Tänasel päeval asub Stockmanni kaubamaja Tallinna pulbitsevas linnasüdames.

Eksponendid

Vaata ka neid

Disainilaat

Sisustus- ja disainimessi Interjöör raames toimub Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 21.- 23. aprillil 2023 taaskord disainilaat, kus tutvustavad ning müüvad oma tooteid Eesti disainerid, kunstnikud, isetegijad-asjaarmastajad ja disainiloominguga kauplejad. Disainilaat on mõeldud eeskätt väiksematele ning nišitooteid pakkuvatele firmadele, et ka nemad saaksid end laiemale tarbijaskonnale rohkem nähtavaks teha. Messikülastajale avaneb seeläbi oluliselt suurem ning uudsem tootevalik.
Osalejate seas on nii tuntud tegijaid kui ka alles hoogu tiibadesse saavaid ettevõtjaid, samuti on disainihallis pakutava kauba valik mitmekülgne ning omanäoline.

Korraldaja kontaktid

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu