Menüü
Teavitused
Stend : C-27A

Filtriga padjad, tekid, madratsid; lemmikloomamatid - vee-, pleki- ja lõhnakindlad, puhastatakse vaid niiske lapiga. Nii allergikule, astmaatikule, väikelastele, eakatele kui ka lihtsalt puhtust armastavatele kasutajatele. Eesti toode. Üleilmselt tunnustatud ja kliiniliselt tõestatud. Mugavad ja keskkonnasäästlikud. Uus, revolutsiooniline innovatsioon tekstiilitööstuses.

  • magamiskeskkonnas täiesti uus ja unikaalne lähenemine 
  • absoluutselt allergia- ja mustusevaba, puhastamine mängleva kergusega
  • kliiniliselt ja mikrobioloogiliselt tõestatud barjäär viirustele ja patogeenidele, meditsiinis asendamatu 

Kvaliteetse une saladus peitub parimates une komponentides. Teada-tuntud hea une nipid on aktiivne liikumine, kindel ööpäevane rütm, tervislik toitumine, aga ka puhas, jahe ja pime magamistuba.

Soodusta oma kestvat ja sügavat und padjaga, mis toetab su magamisasendit ja mille puhastamine on lihtne. Määrdunud, tolmune, lõhnav padi võib rikkuda värvilised unenäod. MUUNI siidist padjapüür, mis on oma olemuselt antibakteriaalne ja hingav, sobib suurepäraselt kokku SleepAngeli padjaga, moodustades ideaalne kombo. See on kombo, millega magab iga printsess ja prints. 

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele. Iga külaline võib messil võita suurepärase kombo!

Kas sina oled kuninglik või teadlik magaja? Otsusta ise ning astu läbi SleepAngeli ja MUUNI boksist C-27A, et osaleda loosimises. Auhinnaks just seesamune suurepärane kombo - SleepAngeli padi koos siidist padjapüüriga!

Külastusi
6 282

Valukoja 7/1, ÖÖD maja, Tallinn 11415

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Valukoja 7/1, ÖÖD maja, Tallinn 11415

SOOVITAME SOOVITAME