Menüü
Teavitused
Stend : C-10

Meid ümbritsev visuaalkeskkond kujundab ja toetab meid. Me omandame 90% oma informatsioonist silmadega. See mida näeme ja vaatame mõjutab meie tundeid, mõtteid ja tegusid.

Kunstnikuna tegelen pildikeelega, mis peaks vaatajat inspireerima. Tekstiil on alati olnud sisekujunduse lahutamatu osa. Minu looming ühendab professionaalse siidimaali ja innovatiivse tehnoloogia.

Maalitud ja prinditud kangad sobivad paneelkardinateks, ruloodeks, seinatekstiilideks, mööblikateteks jne. Kõik tiražeeritud kangad on valgus- ja värvikindlad. Kangas ei pleegi ega muutu hapraks ka intensiivse päikesevalguse käes.

PANEELKARDINAD

Paneelkardinad on loovaks lahenduseks suurte akendega interjööris. Sirgelt langevad paneelid näitavad oma visuaali toa poole ja võivad mõjutada kogu interjööri meeleolu. Paneele võib kasutada ka ruumijagajate või garderoogiustena.

Paneelkardin koosneb paneele kandvast mehhanismist ning selle külge kinnituvatest üksteise taha liikuvatest paneelidest. Paneelide kõrguse ja arvu määrab akna ja seina suurus. Paneelkardina küljed on palistatud, ülemises servas takjapael, allumises servas raskuslatt. Võimalik tellida juba olemasolevatele paneelkardina siinidele. Paneelkardina hind sõltub valitud kangast ja mõõtudest. Siinide konstruktsioon hinda ei kuulu.

RULOOKARDINAD

Rulookardinad on väga praktiline lahendus akna ees. Hästi valitud ruloo on ka suurepärane kujunduselement ruumis. 

Võimalik ainult kangast satiin 115,  väiksema akna puhul ka poolpimendav veluur. Rulookardina servad on lõigatud, alumises servas tunnel koos liistuga. Rulookardinat on võimalik kleepida juba olemasolevale ruloorullile või tellida koos konstruktsiooniga (konstruktsioon ei ole kanga hinna sees). Valmistatakse vastavalt tellija mõõtudele.

SEINATEKSTIILID

Seinatekstiilid on interjööri kujunduslik osa. Ka väga minimalistlikus sisekujunduses on pildimaagia „oma koha“ identiteedi loomisel vajalik. Seinatekstiilil on mitu head omadust: mõõdud on paindlikud, lihtne paigaldada ja vahetamise korral ei vaja hoiustamiseks suurt ruumi. On võimalik tellida seina pinnale sobivas suuruses. Seinatekstiili küljed on palistatud, ülemises ja alumises servas puidust ümarliistud, ülemise serva ümarliist on varustatud aaskruvidega.

SALLID

Esmakordselt eksponeerin messil täissiidist maalitud salle ja lipse. Kevad on just siidsalli kandmise aeg! Naturaalne ja nahasõbralik materjal, millele olen andnud pintsli ja värviga unikaalse välimuse.

Minu maalitud siidist sallid ja rätikud on värvikindlad ja pestavad. Siid ei taha masinpesu ja väänamist, liigne vesi eemaldatakse pigistades. Triikimine toimub alati pahemalt poolt puuvilla temperatuuril.

KOTID

Kotid, mis räägivad oma lugu. Poekott peab olema mahukas, vastupidav ja pestav. Sõnumiga koti esikülg on pildiga, sangad ja küljed sobivas toonis või mustast kangast. Masinpesu 40°. Koti valmismõõdud on 45 x 36 x 10,5 cm, sang 2,5 x 40 cm.

Kuidas ma siia jõudsin?

Olen alati nautinud seda, mida teen. Tööd õppejõuna Tallinna Tehnikaülikoolis, saatesarjade loomist Eesti Raadios (O tempora, o mores) ja tantsimist.

Aga minu eluarmastus, minu hobi ja töö, on olnud siidimaal. Ateljees olen veetnud 12 950 päeva, kulutanud 580 liitrit värvi, 285 pintslit, 11 520 meetrit siidi, joonud 69 350 tassi kohvi ja läbinud teadmata arvu kilomeetreid.

Miks ma seda teen?

Püüan luua pintsli ja värviga tervikut, mille sisuks on elus olemise hetked ja tunded ning maailma mõistmine. Maalimise protsess ise on teel olemine. Olen kindel , et kui maalin nii nagu tunnen, ei kao töö energia ja ka vaataja saab sellest osa.

Kuidas ma seda teen?

Vaata videost

Sisustusmess 2022 kevad

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME