Menüü
Teavitused
Stend : C-67

Sinu interjööri aaretelaegas.

BOGACHO tegeleb luksusmööbli, sisustusesemete, elutoa, esiku, köögi ja kabineti aksessuaaride tootmise ja müügiga. Uusimate seadmete ja ainulaadsete tootmistehnoloogiate kasutamine, samuti oma disainistuudio omamine, kus töötavad esmaklassilised spetsialistid, võimaldasid BOGACHO-l saada Venemaal luksusmööbli ja interjööri valdkonna liidriks ja trendiloojaks.

Kõikidel BOGACHO esemetel on hing. Nad on tehtud suurima hoole ja detailidele rõhku pöörates. Kogu meeskond, alates disaineritest kuni müüjateni, investeerib tükike endast meie imeliste toodete toomisesse.

Tootmisprotsess põhineb Venemaa ja Itaalia parimate käsitööliste käsitööl.

Kogu meie sortiment eristub kõrgtehnoloogia ja rafineerituse poolest rõhutades omaniku laitmatut maitset. BOGACHO tooted sobivad nii klassikalisesse kui ka kaasaegsesesse interjööri.

LuxFRI OÜ on BOGACHO ametlik esindaja Eestis.

Söögitoa lauad kasepuust ja tammepuust; kummutid ja vitriinid; lauad transformerid; tugitoolid; söögitoa toolid; diivanid ja lugemistoolid; esikumööbel; laua-ja seinalambid; seinapeeglid ja lauapeeglid; madratsid, kattemadratsid, madratsikaitsed, kaitselina, padjad; interjöri elemendid; vaasid, vaagnad, skulptuurid; seina-ja lauakellad; ilmastikukindlad õuepingid (võib kasutada ka sisetingimustes).

Uued tooted: lugemistoolid, tugitoolid, tammepuidust uued tooted.

Külastusi
535


Punane 16b, Tallinn
E-L 10.00-20.00 ; P 10.00-18.00

Pärnu mnt. 238, Tallinn
E-P 10.00-20.00

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

LuxFri OÜ


Punane 16b, Tallinn
E-L 10.00-20.00 ; P 10.00-18.00

Pärnu mnt. 238, Tallinn
E-P 10.00-20.00

SOOVITAME SOOVITAME