Menüü
Teavitused
Stend : B1-10

Color Life on loominguline töökoda-stuudio, mis on väga kauge lugematutest konveieri koopiatest. Just siit leiate selle mida olete nii kaua otsinud - eksklusiivse disainmööbli, dekoori esemeid ja valgustid, mis rõhutavad teie interjööri, muutes selle individuaalseks tervikuks. Kõik tooted on valmistatud meie meistrite poolt hinge ja armastusega käsitööna.

Teeme koostööd nii era- kui ka äriklientidega. Loome unikaalsed disainermööbli, dekoori esemed ja disainvalgustid. Kogenud disainer Natalia Eljas aitab teil luua originaalse interjööri, mis sobib harmooniliselt meie mööbliga ja teeb teie kodu hubaseks pesaks.
ColorLife paneb suurt rõhku ka kõige pisemale detailile.

Iga mööbliese mida teeme on perfektne.
Valmistame mööblit mis kannab endas kõiki heale mööblile omaseid väärtusi.
Meie unikaalne disain, läbimõeldud ergonoomika ja funktsionaalsus mis vormitud kvaliteetsetest materjalidest loob lõpptulemusena hea mööbli.
Austades ja järgides põhiväärtusi valmib Color Life stuudios hingega mööbel. Siin sünnib mööbel millega tekib emotsionaalne side mis annab ruumile lisaväärtuse ja mis on loodud kestma.

Oleme valinud põhimaterjaliks puidu kuna puidust valmistatud mööbel kannab endas oma lugu ja hinge.
Color Life mööblis on maksimaalselt puitu ( täispuitkarkass, käetoed, jalad ) ja minimaalselt muid olulisi ( kõrge kulumisastmega kangad, zig-zag teras vedrud, HR. poroloon ) kvaliteetseid materjale.
 

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME