Menüü
Teavitused
Stend : V-4

Concrete Products on ettevõte, mis on viimased 15 aastat rikastanud Eesti ja Rootsi kodusid ning avalikku ruumi oma betoonist töötasapindade, dekoorpindade ja valamutega. 2021. aastal leiutasid nad aga unikaalsete omadustega mööblifassaadi monomaterjali FRONCRETE, millest nüüd kordumatuid välikööke jm mööblit toodavad:

* Kordumatu välimus: Iga mööbel on ainulaadne, tagades, et kellelgi teisel pole samasugust.

* Erakordne kergus: Mööbli uksed, sahtlid ja küljed on nii kerged, et neid saab vabalt vees ujutada.

* Vastupidavus: Löökidele ja kriimustustele vastupidav materjal, mis säilitab pikki aastaid oma ilu.

* "Soe" tunnetus: Erinevalt traditsioonilistest kivipindadest, pakub FRONCRETE käega katsudes soojemat ja meeldivamat tunnetust.

* Vee- ja plekikindel: Materjal on lihtsasti puhastatav, kasvõi survepesuriga, hoides oma välimuse laitmatuna.

* Taastatav: Kui mingil ekstreemsel põhjusel on mööbli pinnale tekkinud suurem vigastus, saab monomaterjali üldjuhul nähtamatult taastada.

* Keskkonnasõbralikkus: mööbel, mis koosneb 60% ulatuses taaskasutatud materjalist, kestab kauem kui tavapärased välimööbli materjalid. Kui Teie teed peaksid ikkagi ühel päeval lahku minema, teevad hiidlased purustatud mööblist rõõmuga uued tooted.

Leiutatud materjal ühendab endas disaini ilu ja praktilisuse, pakkudes samal ajal keskkonnasõbralikku lahendust neile, kes hindavad üheaegselt nii stiili kui jätkusuutlikkust.

Külastusi
1 879

Ainulaadne betoonist eritellimusmööbel kööki, välikööki ja mujale. Kergbetoonist fassaadiga sise- ja välimööbel.

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME