Stend : C-103

Lacore OÜ põhitegevuseks on kõrgkvaliteediliste Itaalia dekoratiivvärvide ja krohvide müük ning paigaldus. Oleme Novacolori toodete esindaja Eestis. Oleme kõige suurema valikuga ja võimalustega dekoratiivvärvide ja krohvide salong. 

Novacolori kõikidel toodetel on loodusõbralik toote märgistus. 2021. aastast RedSert2 ja Indoor Air Comfort Gold sertifkatsioonid. Mis on maailma kõige puhtamate värvide tootja sertifikatsioonid. Toodetel on kümne aastane pleekimiskindlus. Novacoloril on dekoratiivtoodetele lisaks tootevalikus ka tavavärvid välisfassaadidele ja siseruumidesse mis on kergelt pestavad ning hooldatavad. 

Lisaks pakume Noel&Marquet polüuretaan põranda- ja laeliiste, valgusliiste, rosette ja 3D seinapaneele

Salongis Sõpruse pst.31, Tallinnas saate tutvuda näidiste ja kataloogidega ja valiku tegemisel aitavad teid oma eriala spetsialistid.

Dekoratiivsed värvid

SWAHILI

Swahili on dekoratiivvärv interjööri, metallik läikega ja valitud kvartsliiva sisaldusega, mis toob esile kalli visuaalse efekti ja loob unikaalse mängleva pinna valguse ja varjudes.Swahili võimaldab saavutada innovatiivseid kromaatilisi ja puuteefekte, mis muudavad keskkonna mugavaks ja on kooskõlas kõige peenema trendiga sisekujunduses. Swahilit on lihtne paigaldada, saab hakkama nii professionaal kui erategija.

ANIMAMUNDI

Dekoratiivne viimistlusvärv siseruumidesse, mille pärlmutter-metallik pigmendid tagavad efektse lõpptulemuse.
Animamundi reinterbreteerib innovatiivset ideed (pleekinud betoon), esitades tootes nii pehmet pärlmutter läbipaistmatut- kuid ka tugevat tekstuuri tunnete mõju. Dekoratiivne värv luksuslikku interjööri, sobib modernsesse kui ka klassikalisse sisekujundusse. Animamundi värviga saab täita ka kõige nõudlikuma soovi tagades prestiize lõpptulemuse oma pehme metallist tooni varjudega.

AFRICA

Africa on veepõhine dekoratiivvärv, mille koostis sisaldab metallik-pigmente ning tagab efektse lõpptulemuse.
Sobib nii klassikalisse kui kaasaegsesse interjööri.

Africa on lõhnatu, mittetoksiline ja vee baasil dekoratiivvärv.
Pind on vastupidav ja nõuab vähest hooldamist.

Novacolori värvid ja krohvid on looduslikud ja puhtad. Pestavad ja niiskuskindlad.

Toodetele on antud Saksa Keemiatehase poolt sertifikaat RedSert2, mis on antud ainukesele tehasele maailmas, kes toodab kõige puhtamaid värve.

lisaks on MatMotion seeriale ja Puro värvile antud Gold sertifikatsioon, need värvid puhastavad ka õhku, ehk ioniseerivad. MatMotion matt värv on oma omaduste poolest kõige tugevam ja kvaliteetsem värv, mida on võimalik toota. 1200 korda pestav, kohtparandatav.

Novacolor on suundunud looduliku ökoloogilise toomise poole, et säästa looduse saastamist ja inimese tervist.

Messipakkumine

Messikülastajtele pakume dekoratiivvärvidele, tapeetidele ja liistudele -10% allahindlust, mis kehtib tellijatele 2022 aasta lõpuni kehtivast hinnakirjast.

Küsige messil allahindluskupongi!

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu