Menüü
Teavitused
Stend : C-36A

MEISTRI on Eestimaine tootebränd ning ehitus- ja renoveerimisettevõte, mille kireks on looduslikud ja traditsioonilised ehitusmaterjalid. MEISTRI toodab, müüb ja arendab ehitusmaterjale ja viimistlusmaterjale. Lisaks müüme edasi teisi loodusehituse brände. Kasutame enda tooteid ehitusprojektides ja renoveerimisel. Nii saame väärtuslikku kogemust, mida ehitusmaterjalide arenduses rakendada. 

Meie toodete hulgas on krohvid ja mördid nagu näiteks naturaalne lubikrohvsavikrohvlubimörtsavimört / ahjumörtlubipahtel. Rootoodetest on olemas nii roomatt kui ka rooplaat.
Ehitusplaatidest ja soojustusplaatides muuhulgas põhuplaatkipskiudplaat ja linavillaplaat.
Viimase lihvi oma ehituprojektile või renoveerimisele saada anda meie erinevate loodusvärvidega. Alustuseks erinevad krundid ja kruntvärvid ning viimistlemiseks lubivärvidsavivärvid ja linaõlivärvid. Ei puudu kaseiinvärv, mida ka kohupiimavärviks nimetatakse. Naturaalsema viimistluse jaoks on saada erinevad õlid ja vahad. Värve saab ka toonida, selleks kasutame naturaalseid värvimuldasid ehk pigmente
MEISTRI e-pood sisaldab veel palju muudki. Kui silmade eest kirjuks võtab, siis tule astu läbi meie salongidest Tallinnas või Viljandis ning küsi nõu.

Looduslik ja naturaalne ehitusmaterjal säästab keskonda ja sinu pere tervist!

Külastusi
271

Paavli 5A, 10412

Pood & ladu avatud

E, K, R 10-18

T, N, L kokkuleppel

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Paavli 5A, 10412

Pood & ladu avatud

E, K, R 10-18

T, N, L kokkuleppel

SOOVITAME SOOVITAME