Menüü
Teavitused
Stend : C-27A


VOODIPESU, MIS VÕTAB KAISSU…

Tooted: kõrgkvaliteedilisest satään kangast Eesti õmmeldud voodipesud, mooruspuu siidist voodipesud ja aksessuaarid, Ukrainas toodetud 100% villased ja meriino villased pleedid. Kangajäägist KIMONOD.

KESKKONNASÕBRALIK

Kangas on valmistatud 100% puuvillast ning omab öko-tex sertifikaati ehk ei sisalda kahjulikke aineid

KVALITEETNE

Satään kanga kudumismeetod muudab selle vastupidavaks, läikivaks ja pehmeks. Meie kanga kudumistihedus on 300TC või 400TC

KODUMAINE

MUUNI on Eesti pereettevõte. Olles MUUNI kaisus toetad isegi magades kodumaist

Kvaliteetse une saladus peitub parimates une komponentides. Teada-tuntud hea une nipid on aktiivne liikumine, kindel ööpäevane rütm, tervislik toitumine, aga ka puhas, jahe ja pime magamistuba.

Soodusta oma kestvat ja sügavat und padjaga, mis toetab su magamisasendit ja mille puhastamine on lihtne. Määrdunud, tolmune, lõhnav padi võib rikkuda värvilised unenäod. MUUNI siidist padjapüür, mis on oma olemuselt antibakteriaalne ja hingav, sobib suurepäraselt kokku SleepAngeli padjaga, moodustades ideaalne kombo. See on kombo, millega magab iga printsess ja prints. 

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele. Iga külaline võib messil võita suurepärase kombo!

Kas sina oled kuninglik või teadlik magaja? Otsusta ise ning astu läbi SleepAngeli ja MUUNI boksist C-27A, et osaleda loosimises. Auhinnaks just seesamune suurepärane kombo - SleepAngeli padi koos siidist padjapüüriga.

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME