Menüü
Teavitused
Stend : C-56

Oleme väike puidutööstus- ja maastikuehitusettevõte. Loodud aastal 2010, toodame ja ehitame vastavalt kliendi soove arvestades, puidust välistruktuure, kuure, varjualuseid, sõrestikke, terrasse ja muid elemente.
Toodame vertikaalhaljastus raame,  taime- ja istutuskaste, nii standardsuurustes ja värvides, kui ka keeruliste erilahendusteni välja.
Meie tiimis on nii maastikuehituse, ehituspuusepa kui ka tisleri ja üldehituse hariduse ja kogemusega inimesi, seega saame hakkama ka raskemate väljakutsetega.

Maastikuehituses rajame istutus- ja taimealasid, haljasalasid, paigaldame sillutis- ja tänavakive, ehitame teid ja puhkealasid ning muid välirajatisi. Teeme koostööd tuntud aiadisaineritega, mis esitab töödele tihtipeale rohkem nõudmisi, vajab uudset ja ka loovat lähenemist.

Marken on ehituspuusepa erialal töötanud üle 20 aasta ning poole sellest ajast ehitanud maju Ameerika Ühendriikides. Tema käe all on valminud üle saja, erineva keerukusastmega puitkarkassmaja. Tema inspirtasioon ongi enamjaolt just sealt pärit ning see kajastub tema töödes ja loomingus.

Plaanime messil ehitada ühe pisema rõdu ja ühe ruumikama terrassi (katuseterrass), koos taimestiku ja valgustusega. Inspireerimaks inimest et rõdu võib olla kõike muud kui üksik tool ja tuhatoos tühjal rõdul, vaid on võimalik luua oma roheline oaas ja peidupaik ka lihtsate vahendite ja vähese vaevaga.

Külastusi
2 318

Harjumaa, Tallinn linn, Villardi tn 3, 10136

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Oaktree OÜ

Harjumaa, Tallinn linn, Villardi tn 3, 10136

SOOVITAME SOOVITAME