Menüü
Teavitused

B1-27 Queen fo Cups

Natali Keraamika NK8F8 - sümbioos muinasjuttudest, maagiast ja folkloorist. Detailsed joonistused, omapärased disaini elemendid kerge gootika hõnguga. Natali taldrikutel mängivad rebased kaarte, kassid naudivad punast veini, tütarlastest saavad luiged. Teekannud, mis meenutavad vanu Islandi kirikuid... Loomudest ja kunstist koosnev karneval, mis on ümbritsetud seiklustega.

Lionwood 

Lionwood toob teie ellu ainulaadseid ja jätkusuutlikke puidust sisustuselemente, alates valgustitest kuni lõikelaudadeni. Iga toode on käsitsi valmistatud Eesti metsadest pärit puidust, olles inspireeritud materjali loomulikust vormist ja ilust.

JM Ceramics on ainulaadne keraamikastuudio, kus valmivad nii ilusad kui ka praktilised kodutarbed. Lisaks on võimalus osa võtta keraamikaklassidest ning luua oma unikaalne kunstiteos. Disainimessile saabuvad kaunid ja üksiklaadsed käsitsi valmistatud keraamikatooted ning kinkekaardid klassides osalemiseks. Need on suurepärased kingitused oma lähedastele, et tulla koos, nautides imelist aega. Lisaks on võimalus osa võtta keraamikaklassidest ning luua oma unikaalne kunstiteos.

Pegasusel

Seltsimantlid Pegasusel-festivalile, tööle ja peole! Ole seltsiks alati valmis! Loodud Kalamajas unikaalsed maagilised armastust täis esemed fantastiliste asjade ajamiseks elus!

Külastusi
2 372

Harju maakond, Tallinn,
Veerenni tn 15-54 

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Harju maakond, Tallinn,
Veerenni tn 15-54 

SOOVITAME SOOVITAME