Menüü
Teavitused
Stend : C-71A

Pakume lahendusi nii suurde kui väiksesse vannituppa, koduaeda või terrassile.

Läbimõeldud disainlahendused ja uued tehnoloogiad võivad muuta iga vannitoa isiklikuks spaakeskuseks. Puhka oma koduspaas!

Kuidas eristume teistest?

SUUR TOOTEVALIK

Meie e-poest leiab üle 500 erineva vannitoa toote: aurusaunad, aurukabiinid, aurupaneelid, mulli- ja massaaživannid, õuebasseinid, soome saunad, infrapunasaunad ja kombisaunad.

Märkimisväärne osa toodetest asub meie Tallinna laos (Kesk-Sõjamäe 24). Kui laost toodet ei leidu, saab sobiva mudeli ettetellimisega.

INDIVIDUAALSED LAHENDUSED

Paljudel toodetel on võimalik valida lisavarustust, materjale, värve ja võimsust vastavalt soovidele ja vajadustele. Auru- ja dušikabiine saab vajadusel tellida soovitud kõrgusega. "Rätsepatööna" saab klient valida sisseehitatava aurusauna või kombisauna täpselt soovitud mõõtudes.

Massaaži-, mulli- ja lihtvanne saab valida enda soovitud esikülje värvidega (vastavalt värvikaardile) - muutes vannitoa isikupärasemaks!

NB! Erimõõtudega tooted on ainult ettetellimisel!

INNOVAATILISED TEHNOLOOGIAD

Aurusauna või dušikabiini kasutades oleme harjunud tavapäraste veeprotseduuridega nagu lae- ja käsidušš. Santeco auru- ja dušikabiinidel on lisaväärtusena põhivarustuses vitamiinidušš ja värviteraapia. Aurusaunade põhivarustusse kuulub aurugeneraatori automaatpuhastusfunktsioon, mis lihtsustab oluliselt auruseadme regulaarset puhastamist katlakivist. Aurugeneraatori õigeaegne ja regulaarne puhastamine pikendab oluliselt generaatori eluiga.

Lux-varustusega aurusaunade ja aurukabiinide põhivarustuses on digitaalne termostaatsegisti - vee temperatuur valitakse puutetundlikult juhtpaneelilt ning automaatika hoiab temperatuuri stabiilsena. Juhtpaneelist saab valida šoti duši ja erinevate massaažiprogrammide vahel.

Massaaživanni omanike mure "kuidas puhastada massaažitorustikku" on nüüd lahendatud - Full Cleaning puhastussüsteem puhastab massaažitorustiku ja veedüüsid iga kord peale vanni kasutamist. Programm käivitub automaatselt, ilma et ise peaks selleks midagi tegema. Tulemuseks on 100% bakterivaba massaaživann.

Nautic Pro ja Nautic Air vannide juhtimine toimub mobiiliäpist Nautic Pro ja Nautic Air.

Vannidele saab lisada "piimavanni" funktsiooni, mis noorendab nahka ning leevendab/ravib nahahaigusi.

PÕHJAMAINE DISAIN

Kõik tooted on arendatud ja disainitud põhjamaist kultuuri ning printsiipe silmas pidades. Skandinaavialik lähenemine ("ei midagi ülearust")  realiseerub parimal moel Hamam tooteseerias: naturaalne puidudisain (tamm/tiigipuu) koos karge musta klaasiga muudavad kogu vannitoa hubaseks ja meeldivaks. 

Nautic seeria massaaži- ja mullivannid on minimalistliku joonega - isegi vanni juhtpaneel on integreeritud akrüülpinnale nii, et seda esmapilgul ei märka.

Külastusi
1 661

Kesk-Sõjamäe 24, Tallinn (ladu)

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Santeco Holding OÜ

Kesk-Sõjamäe 24, Tallinn (ladu)

SOOVITAME SOOVITAME