Menüü
Teavitused
Stend : C-4B

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele. Hea külaline võid võita roboti, mis peseb aknaid sinu eest ise!
Nimelt kui täidad ära Schbot Roboticsi boksis loosikupongi kuhu tuleb sisestada enda nimi ja telefoninumber siis osaled automaatselt võimsa ja nutika UUE generatsiooni isepritsiva aknapesuroboti Schbot Wind X2 loosimises. Tule vaata meie boksis oma silmaga kuidas nutikas seade töötab ja pane enda õnn proovile! 

Aknapuhastusrobot Schbot Wind X2 on tõhus abiline akende puhastamisel.
Schbot Wind X2 saab kasutada erinevat tüüpi pindadel, seda saab kasutada näiteks akende, klaasuste või klaaslaudade puhastamiseks. Klaasipuhastusrobot sobib isegi siledate põranda- ja seinapindade jaoks.
Kellel võiks seda vaja minna?

1) Kes soovivad säästa raha teenuste pealt;
2) Teil on aknad, mis ei avane;
3) Elate kõrgel korrusel;
4) Teie elamises väga palju aknaid;
5) Elate tolmurohkes piirkonnas;
6) Teil on kõrged aknad, mis läbivad mitu korrust.

Schbot Robotics OÜ omab Eesti suurimat robotite müügiketti. Meie käest ostetakse iga aasta üle 4000 roboti Eesti majapidamistesse ja asutustesse. Meie peamised tooteartiklid on robottolmuimejad ning aknapuhastusrobotid! Schboti suurimad eelised on see, et meie meeskonnas on peaaegu 30 tooteeksperti ja me anname oma klientidele nõu üle Eesti, Tartus, Tallinnas ja Pärnus kohapeal. Meid tuntakse küllaltki hästi ka selle järgi, et kaubanduskeskustes on meie müügisaarekesed, kus saab toodetega tutvuda. Meie tooteid on testinud kümned tuhanded inimesed, kes on toodetega rahul ning teevad ka kordusoste.
Meiega on koostööd teinud suured ettevõtted nagu näiteks Maxima Eesti, Paulig Estonia, G4S Eesti, Inbank Eesti, Esto AS, Magnum AS. Lisaks kasutavad meie tooteid sajad Eesti lasteaiad ja teised avaliku sektori asutused. Oma toodete testimiseks kasutame tuntuid Eesti inimesi, kes jagavad ka tagasisidet enda jälgijatele, mis teeb meie ettevõttest tarbijatele läbipaistvama ja hinnatuma ettevõtte. Tuntud nimedeks, kes meiega on koostööd teinud: Kristin Tattar, Saskia Alusalu, Brigitte Susanne Hunt, Kelly Sildaru, Stefan Airapetjan, Getter Jaani, Helen Adamson, Ardo Kaljuvee jpt. Lisaks oleme esinenud oma toodetega saadetes: Hooaeg, Buduaar, Nurgakivi, Kodustiil.

Külastusi
8 433

AH Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

Tule messile ja külasta Schobot Robotics stendi C-4B!

Meil on hea üllatus kõikidele Sisustusmessi külastajatele.

Iga külaline võib messil võita uue aknapesuroboti Schbot Winx X2 pihustussüsteemiga!

Nimelt kui täidad messipäevadel ära Schbot Roboticsi boksis loosikupongi kuhu tuleb sisestada enda nimi ja telefoninumber siis osaled automaatselt loosimises.

Tule pane enda õnn proovile!

 

Schbot Wind X1 aknapesurobot

Schbot Wind X1 tugev imivõimsus tagab säravpuhtad aknad. Robotit saab juhtida nupu, rakenduse või kaugjuhtimispuldi abil, lisaks arvutab see ise kõige tõhusama puhastamisviisi. Kukkumisandurid, katkematu toiteallikas (UPS) ja turvaköis muudavad roboti usaldusväärseks abivahendiks akende puhastamisel. Sobib nii plaaditud seina- ja põrandapindadele kui peeglite puhastuseks.

Aknapesurobot Schbot Wind X1 sobib:
Erinevat tüüpi pindadele, nagu näiteks aknad, klaasuksed, klaaslauad ja siledad põrandad / seinad
Raamitud ja raamita klaaspinnad
Raskesti ligipääsetavad klaaspindadele
Klaaspindadele, mille maksimaalne suurus on 10×10 m ja minimaalne suurus 40x40cm

Aknapuhastusrobotit saab kasutada nii raamidega kui ka raamideta klaaspindadel.

Raamita pindadel tuvastab robot sisseehitatud anduritega pinna ääred, nii et see ei kuku maha.

Robottolmuimeja Schbot S8

Schbot S8 robottolmuimeja on varustatud kahe erineva mahutiga. See tähendab, et robot mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb põrandad. S8 lihtsustab Sinu elu ja säästab aega.

HÜBRIID ROBOTTOLMUIMEJA – Schbot S8 robottolmuimeja kaardistussüsteemiga.

Schbot S8 on uue põlvkonna hübriid robottolmuimeja, millel on suurepärane jõudlus ja usaldusväärsem puhastustõhusus kui mis tahes muul varasemal mudelil.

Ülitäpsed sensorid ja elemendid, mis sisaldavad güroskoope, infrapunasensoreid, harjasteta mootoreid jne, muudavad Schbot S8 robottolmuimeja väga täpseks.

Schbot S8 mudelil on mitu puhastusrežiimi ja nutirakendus puhastusrežiimide kontrollimiseks kõikjal ja igal ajal. Schbot S8 peegeldab rakenduse puhastusteid automaatselt ja reaalajas. See säästab rohkem aega ja väldib puhastamise kordamist.

Schbot S8 robottolmuimeja on varustatud kahe erineva mahutiga. See tähendab, et robot mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb põrandad. S8 lihtsustab Sinu elu ja säästab aega.

3in1 robot: imeb tolmu, pühib põrandaid ning peseb.

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

AH Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

SOOVITAME SOOVITAME