Stend : C-Hall

Ajakohane ja sisukas suunanäitaja sisekujunduse, kodusisustuse, ehituse, remondi, aia ning aiakujunduse valdkonnas!

Trendid, nõuanded, õpetused, arvustused, galeriid, ettevõtete kontaktid (toote- ja teenusepakkujad).

Fotod: Inkodu.ee kliendid

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Hiina uue aasta algus tähistab alati energilise kevade algust, mis toob endaga kaasa värskendava õhkkonna ja uue elujõu. Isegi kui ilm väljas ei näita kevadet, saame meie oma hinges tunda seda uuenemist ja tärkamist. See on suurepärane aeg, et teha muudatusi oma elus ning alustada uusi projekte, mida oleme juba ammu soovinud teha.

Mis on sellel aastal domineerivad elemendid ja trendid? Kuidas saame panna selle aasta energiad enda kasuks tööle? Need on küsimused, mis võivad meid mõtlema ja lisainfot otsima panna.

Feng shui ekspert Siret Seeder räägib kõigest lähemalt. Kuula tema mõtteid siin videos.

Milliseid vigu aitab vältida 3D mudeldamine aiakujunduses?

Aed on õueruum, milles samamoodi kui siseruumides, on oluline tunda end hästi. Samas on palju tegureid, mis võivad mõjutada, kui mugavalt ja hubaselt me end oma aias tunneme. Olgu selleks õige suurusega terrasside või muude puhkealade olemasolu, kus pere või sõpradega aega veeta, läbi mõeldud sillutatud teede ja platside paiknemine või siis funktsionaale ja mugav tarbeaia nurk.

Kui oled aiaomanik, tekib Sul kindlasti palju küsimusi. Kuidas neid alasid siduda haljastusega, et tekiks ühtne tervik? Kuhu lisada kõrghaljastust privaatsuse tagamiseks? jne.

Aiakujundaja Evely Ustav selgitab, miks on vajalik kasutada aiaplaani 3D visualiseeringut ja kuidas 3D mudeldamine käib.

Loe edasi siit

Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu Järvekülas

Kodust teevad lõpuks kodu omanäolised ja isikupärased detailid, aga tee ideedest selleni, mida lõpuks imetleda ja nautida saab, on üsnagi pikk ning katsumusi täis.

Iga sisearhitekti jaoks on puhas rõõm olla kaasatud koduprojekti juba algusest peale, alates planeerimisest kuni lõpliku valmimiseni (sh autori järelvalve teostamine). Ainult nii on võimalik tagada, et lõpptulemus vastab täpselt tellija ootustele.

Oluline on ka tellija ja sisearhitekti vaheline klapp ja mõistmine. Kui mõlemad pooled üksteisest aru saavad, saab tulemus ainult täiuslik olla. Tavaliselt on kodu omanikel juba oma visioon tulevasest kodust ning sisearhitekti ülesanne on leida parimad lahendused, et see reaalsuseks muuta. Sisearhitekt peab olema valmis aitama tellijal isegi kõige keerukamad ideid ellu viia, kuid samal ajal pöörates tähelepanu ka kitsaskohtadele ning leides nende teostamiseks sobivad lahendused.

Selle Harjumaal Järvekülas privaatse männituka varjus asuva 179,3 m² 2-korruselise paarismaja karkass oli selleks hetkeks juba püsti, kui projekti kaasati Stuudio88 OÜ sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müür. Alustuseks vaadati üle ruumiprogramm ja arvestades pererahva eelistusi, muudeti nii mõndagi, et tulemus veelgi rohkem unistuste kodule sarnaneks.

Loe edasi

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Ajal, mil maailm tahaks justkui igati meie tegutsemisindu piirata, leidub ikka inimesi, kes ei lase ennast nurka ajada, vaid kasutavad oma energiat millegi sensatsioonilise ja geniaalselt nutika välja mõtlemiseks.

Moodulkeldrite ja -majade tootja Revonia panustab tugevalt tootearendusse, et ikka ja jälle klientide ootusi ületada. Äsja turule tulnud üles-alla liikuv hoiusüsteem Smartlift on tõeline revolutsioon koduste või miks mitte ka avaliku ruumi mugavusteenuste valdkonnas, muutes vaid 1 nupuvajutusega argipäevase köögi, sauna, kontoriruumi või terrassi funktsiooni. Esmapilgul tühjana tunduva ruumi täidab nagu võluväel praktiline mugavuslahendus, tekitades avanemisel lausa vau-efekti.

Loe edasi siit

Milline jahutus- ja küttesüsteem tagab kontoripinnal olulise energiasäästu?

Energia ja selle kõrged hinnad on hetkel teema number üks, mis puudutab kõiki. Kui miski juba rahakotis nii kõvasti tunda annab, muutub asi tõsiseks. Seepärast on just praegu õige aeg teha korrektuure tarbimises.

Kontoripinna ja kodu jahutus- ning küttesüsgteemid on kindlasti koht, millele tulevikku silmas pidades tähelepanu pöörata.

Eriti halb on seis nendel, kelle kontoripinnad asuvad vana kütte- ja ventilatsioonilahendustega majades. Statistika näitab, et augustis oli sellistes kohtades Tallinnas 10 m2 pinna kohta elektrikulu kohati ca 100 eurot. See tähendab aga tavalise 100 m2 kontoripinna kohta 1000 eurot kuus puhtalt elektri peale. Olukord lihtsalt sunnib nii kontorihoone omanikke kui üürnikke uusi ja efektiivsemaid lahendusi otsima, sest see ei ole enam jätkusuutlik hakkama saamise viis. Milleks maksta kinni ebaefektiivseid ja ajale jalgu jäänud süsteeme?

Loe edasi

Lisainformatsioon

Sisuturundustekstide koostamine ning SEO optimeerimine ja strateegia konsultatsioon.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest